Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Çözüldü [TH] User Improvements Eklentisi Güncelleme Hatası

Bebak

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Reaction score
54
Bu eklentinin yeni versiyonunu yüklediğimde aşağıdaki hatayı aldım

Dear Guests, welcome! Please, Log in or Register to view hide content!

FTP'den silsem de sanırım dosya kalıntıları var.
Dosya kalıntılarını tablolarda nasıl bulabilirim?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,721
Website
xentr.net
FTP den dosyayı silmek bazı durumlarda yeterli olmayabilir bunun için biraz uzman bilgisi ile phpMyAdmin üzerinde bu tabloları da temizlemek gerekir. Yukarıda tanımsız yöntem çağrısı yapılmaktadır. Daha önce de belirtmiş olduğum gibi böyle durumları bizzat geliştirici ile iletişime geçerek çözebilirsiniz.

Bebak

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Reaction score
54
Daha önce sizin sayenizde sorunu çözmüştüm o yüzden ilk burası aklıma geldi. Eklenti sayfasına baktığımda birçok kişinin aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm.

İlginiz için teşekkürler :coffee:

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Reaction score
1,721
Website
xentr.net
Daha önceki konuda eklentiye ait kalıntıların temizlenmesi konusunda Övünç bey size yardımcı olmuştur. Ancak yukarıdaki sorun eklenti ile ilgili genel bir durumdur. 3 üncü parti yazılımlar için üreticiden destek almanız işlem sizin için daha yararlı olacaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8