Tesekkür Mesajı

Tesekkür Mesajı
Öncelikle Herkeze Selam Ve Saygılarımı İletiyorum..

Bundan yaklasık 10 qün önce sitenize üye oldum ve inanın ilgi ve alakanızdan çokta memnun kaldım simdi gelelim asıl konumuza
benim bir forum sitem vardı ve bazı sorunlar vardıki artık o sorunların ortadan kalkacagına kesinlikle eminim ilk önce beni güzel bir sunucuı sahibi yapan @DostHosting mustafa abiye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum büyük bir sabırla sorularıma cevap vererek elinden gelenin en iyisini yaparak beni reseller sunucu sahibi yaptı..

Ve gelelim site Konusuna...

Malüm olan bir önceki sitem smf üzerine kuruluydu bende sitemdeki sıkıntılarımı burada bizlere hizmet veren yetkil arkadaslardan @Ovunc Dinc ve @MySimS3k® üstadlarımıza anlattım nihayetinde @XenTR osman abi ile tanısıp sitenin smf de xenforaya geçişine karar verdik bu esnada bana yardımcı olup sabırla benim sıkıntımı dinleyen Övünc abi,Osman abi ve yılmaz abiye teşekkür ederim.
Şaun sitemi smf den xenforaya taşıyıp eksiksiz olarak beni güzel bir xenfora altında forum sitesine ve bana mükkemmel ötesi bir site kurup yine bu esnada beni sabırla dinleyen sabırla sorularıma cvp veren sitede olması gereken istedigim herşeyi tamamen eksiz bir şekilde uygulayan ve beni kısa bir sürede güzel bir siteye sahip olmama olanak tanıyan @Ovunc Dinc ve @XenTR osman abiye şükran ve minnettar oldugumu dile getirip tekrar emegi gecen herkeze teşekkürü bir borç bilirim....
Saygılarımla..

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Asi_İsyankar_30 biz teşekkür ederiz bol hitli günler geçirmeniz dileği ile.
Bizim için keyif veren bir çalışma oldu sizi tanıdık.
Saygılar.
Çok tesekkür ederim gerçekten emeqinize yüreqiinize saqlık harika bir siteye sahip oldum gerçekten şuana kadar siteme üye olan birçok üyemden site hakkında olumlu sözler duydum paylaşım yapan üyelerimde çok begendiler arkadaşlarım ve üyelerim adına sizlere sonsuz teşekkür ederim
Merhaba Asi_İsyankar_30 kardeşim. Bizimle çalışan tüm arkadaşlara elimizden geldiğince gerek telefonla gerek skype üzerinden gerekse forum ve destek sistemi vasıtası her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlerin sorunlarını kendi sorunumuz gibi görerek hizmet etmek bizim için de çok önemlidir.

Şu ana kadar bizden hizmet alan arkadaşların bizlere iletmiş oldukları sorunları hızlı ve büyük bir sabır ile çözmeye çalışmamız vesilesi ile almış olduğumuz geri bildirimler çok olumlu sonuçlar vermiştir. Umarız hep böyle devam eder.

Almış olduğunuz hizmet için böylesi güzel bir yorum bizim için sanırım yeterlidir. Bizim için her zaman sizlerin memnuniyeti önemlidir. Bizimle birlikte olduğunuz ve destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Yeni sitenizde bol paylaşımlı günlere...;)
Merhaba Asi_İsyankar_30 kardeşim. Bizimle çalışan tüm arkadaşlara elimizden geldiğince gerek telefonla gerek skype üzerinden gerekse forum ve destek sistemi vasıtası her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlerin sorunlarını kendi sorunumuz gibi görerek hizmet etmek bizim için de çok önemlidir.

Şu ana kadar bizden hizmet alan arkadaşların bizlere iletmiş oldukları sorunları hızlı ve büyük bir sabır ile çözmeye çalışmamız vesilesi ile almış olduğumuz geri bildirimler çok olumlu sonuçlar vermiştir. Umarız hep böyle devam eder.

Almış olduğunuz hizmet için böylesi güzel bir yorum bizim için sanırım yeterlidir. Bizim için her zaman sizlerin memnuniyeti önemlidir. Bizimle birlikte olduğunuz ve destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Yeni sitenizde bol paylaşımlı günlere...;)
çok teşekkür ederim XenTR osman abimm inş bundan sonra bende burda size destek olurum elimden geldigince sizin gibi yüregi güzel dostları bulmak zordur bundan sonrada inşallah artık berbariz inşallah

çok teşekkür ederim XenTR osman abimm inş bundan sonra bende burda size destek olurum elimden geldigince sizin gibi yüregi güzel dostları bulmak zordur bundan sonrada inşallah artık berbariz inşallah

Saygılar.

Saygılar.
Çok tesekkür ederim gerçekten emeqinize yüreqiinize saqlık harika bir siteye sahip oldum gerçekten şuana kadar siteme üye olan birçok üyemden site hakkında olumlu sözler duydum paylaşım yapan üyelerimde çok begendiler arkadaşlarım ve üyelerim adına sizlere sonsuz teşekkür ederim

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri