Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

  • Sitemize kayıt olurken XenForo lisans doğrulaması isteğe bağlıdır. Lisans doğrulmasını hesap alanınızdan kayıt sonrasıda gerçekleştirebilirsiniz ve forumu aktif olarak kullanabilirsiniz fakat ürün satın almak yada premium kategoride yer alan eklentileri indirebilmek için lisans doğrulması gereklidir. Lütfen doğrulama sürecinde kullandığınız lisansın ID kodunu girin. ID doğrulama kodunuz XenForo Müşteri (Customer Area) bölümünde "Token number" olarak bulunuyor.

Stil özellikleri Temel seçenekler (Basic options)

XenMake

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Katılım
2 Şub 2019
Mesajlar
75
Tepki puanı
109
Puanları
33
Üye ID
2

İtibar Puanı:

Temel seçenekler (Basic options)

4

Bu sitil özelliği de oldukça basittir.

Logo Url: Bu alan web sitemizde logo olarak kullandığımız bir resmin sunucudaki yolunu gösterir. Standart temada bu yol şu şekildedir.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
2x logo URL: Logonuzun resminin çift çözünürlüklü / retina sürümüne giden yol.
Metadata Logo URL: Siteniz tarafından sosyal medya üzerinde kullanılan metadata / OpenGraph logosunun yolu.
Favicon URL (32x32): Sitenizi işaret eden yer işaretleriyle ilişkili küçük logo yoludur. Buradaki (32x32) kullanacağınız favicon boyutunu gösterir.

Not: Cloudflare kullanan kullanıcılar için bir hatırlatma yapmak istiyorum. Web sitenize eklemiş olduğunuz resimler cloudflare tarafından önbelleğe alındığı için ilk eklemiş olduğunuz resimler görüntülenmektedir. Dolayısı ile örnek vermek gerekirse bir logo tasarladınız temanız (web siteniz) için logo resminizin ismini direk logo.png olarak belirlerseniz ve bunu kaydederseniz daha sonra beğenmez tekrar aynı logoyu sunucunuza yüklerseniz cloudflare önbelleğe alacağı için ilk eklemiş olduğunuz resmi görüntülemeye devam edecektir. Bu yüzden tavsiyem logonuzu eklerken ismini logo1.png olarak ekleyin daha sonra tam istediğiniz gibi ayarladıktan sonra logo.png olarak ekleyebilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Üst