Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Stil özellikleri Temel seçenekler (Basic options)

Temel seçenekler (Basic options)

4

Bu sitil özelliği de oldukça basittir.

Logo Url: Bu alan web sitemizde logo olarak kullandığımız bir resmin sunucudaki yolunu gösterir. Standart temada bu yol şu şekildedir.
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
2x logo URL: Logonuzun resminin çift çözünürlüklü / retina sürümüne giden yol.
Metadata Logo URL: Siteniz tarafından sosyal medya üzerinde kullanılan metadata / OpenGraph logosunun yolu.
Favicon URL (32x32): Sitenizi işaret eden yer işaretleriyle ilişkili küçük logo yoludur. Buradaki (32x32) kullanacağınız favicon boyutunu gösterir.

Not: Cloudflare kullanan kullanıcılar için bir hatırlatma yapmak istiyorum. Web sitenize eklemiş olduğunuz resimler cloudflare tarafından önbelleğe alındığı için ilk eklemiş olduğunuz resimler görüntülenmektedir. Dolayısı ile örnek vermek gerekirse bir logo tasarladınız temanız (web siteniz) için logo resminizin ismini direk logo.png olarak belirlerseniz ve bunu kaydederseniz daha sonra beğenmez tekrar aynı logoyu sunucunuza yüklerseniz cloudflare önbelleğe alacağı için ilk eklemiş olduğunuz resmi görüntülemeye devam edecektir. Bu yüzden tavsiyem logonuzu eklerken ismini logo1.png olarak ekleyin daha sonra tam istediğiniz gibi ayarladıktan sonra logo.png olarak ekleyebilirsiniz.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst