Bilgi Temayı satın almak üzereyim ama...

Bilgi Temayı satın almak üzereyim ama...
7
2K
Sence bu soru burada soracağın bir soru mu? Üreticisine yazarsan daha net cevap alırsın.

Temasını almak üzereyim ama dark mode için de mi 35$ vereceğim? çok garip kafam karıştı.
Themehouse uı.x tema ben kullandım. Tavsiye etmiyorum. Hem destek açısından hem de sıkıntı şu ki güncellemeleri sitenin içerisinden ftp kapısıyla themehouse a bağlanıp alıyorsun ve o bağlantı admin panelden themehouse’a bu da çok büyük güvenlik açıkları doğuruyor. Ben kullandığım için çok iyi biliyorum. O yüzden size tavsiyem xentr.net gibi sağlam ve mükemmel tasarımları olan ve çok iyi bir destek sistemi olan alt yapısı sağlam bir yerden tema almanız yönündedir.

Sayın bebekforum kullanıcıların tercihleri elbette önemlidir. Zombeyi kardeşimizin kararı o yönde olmuş hayırlı olsun. Ancak şunu da hatırlatmakta fayda görüyorum. Herhangi bir ürünü almak önemli değil önemli olan almış olduğun ürün için her an destek alabilmektir.

Temasını almak üzereyim ama dark mode için de mi 35$ vereceğim? çok garip kafam karıştı.

Aslında karıştıracak bir durum yok, her stil kendi içinde ayrı ücretlendirmeye tabidir.
Yani alacağınız lisans karanlık mod içinde geçerli olsun derseniz bunun için ayrı ücret ödemelisiniz.
Ama detaylı bilgiyi üreticiden almak daha doğru olur.
Saygılar.

Övünç bey buradan yardım alabileceğimi söylemişti her konuda öyle değilse açmam bir daha.

Bura da hedefimiz kimseyi kırmak değil, inanın ve bu hep böyle devam edecek.
XenTR sadece size şunu iletmek istedi, fiyat politikası veya satış öncesi sorular alanından bu durumları üreticisi ile konuşmak en doğrusu.

Bizim satışını yapmadığımız bir ürün için yorum yapmamız pek doğru olmaz, bunun dışında yeni bir konu açıp açmamak kararı size kalmış.
Ekibimizden birinin yazdığı yada yönlendirdiği çizgiyi kendi içimizde tartışacak bir takım değiliz.

Birimizin yazdığı hepimiz için geçerlidir.

ThemeHouse ürünlerini tercih edebilirsiniz sadece kullandığınız diğer uygulamalarla bir testini yapın derim çünkü bir çok eklenti bu temalarda değişen şablon ve macro yapıları nedeni ile çalışmaz.

ThemeHouse ürünlerini tercih edebilirsiniz sadece kullandığınız diğer uygulamalarla bir testini yapın derim çünkü bir çok eklenti bu temalarda değişen şablon ve macro yapıları nedeni ile çalışmaz.
Buna yakından şahit olanlardan biriyim. 1,5 seneden fazla themehouse uı.x teması kullandım. Dünya varmış ne eklentisi kursam çalışıyor. ?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri