Duyuru Tema güncellemeleri hakkında bilgilendirme!

Duyuru Tema güncellemeleri hakkında bilgilendirme!
6
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Değerli XenTR müşterileri;

XenForo 'nun 2.1.8 sürümünü yayınlaması ile birlikte normalde tasarımlarımızda paralel olarak güncellenmektedir. Yeni 2.1.8 Patch sürümlerinde tasarımlarımızın şablonlarını etkileyecek bir düzenleme olmadığı için herhangi bir güncellemeye de ihtiyaç duyulmamaktadır. Temalar sorunsuz olarak XenForo 2.1.8. + sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Bu konuda mevcut sürümleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Hep söylediğimiz gibi tasarımda ne kadar şablon düzenlemesi söz konusu ise eklentilerin çalışmama oranı da o kadar yüksektir. O yüzden biz tasarımlarımızda minimum seviyede şablon düzenlemeleri gerçekleştiririz. Bu sayede her tür eklenti ile sorunsuz olarak çalışır.

Yine de tasarımlarda tespit etmiş olduğunuz sorunlar varsa bildirmekten çekinmeyin.

Belki yeni özellikler ekleyerek yeni bir sürüm yayınlayabiliriz. Bu konuda yine de söz vermiş olmayalım.

Tüm XenTR Tema müşterilerine duyurulur.

XenTR.Net Ekibi...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Logo sayfa genişliğinin dışında kalıyor hoş görünmüyor bence. Ben extra.less şablonuna aşağıdaki kodu ekledim düzeldi gibi farklı bir yöntemi var mı acaba?

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Adsız.png

Benim site adresi: Flatkolik.Net

Bu bir hata değildir. Aslında tüm sarıcı yapıları inner değerlerine göre almaktadır. Sistemin inner değerleri de genel olarak .m-pageWidth(); koduna göre şekillenir. Yapmış olduğunuz işlemde bir sorun yok. Bu durumu default temada da gözlemleyebilirsiniz. ;)

Bu bir hata değildir. Aslında tüm sarıcı yapıları inner değerlerine göre almaktadır. Sistemin inner değerleri de genel olarak .m-pageWidth(); koduna göre şekillenir. Yapmış olduğunuz işlemde bir sorun yok. Bu durumu default temada da gözlemleyebilirsiniz. ;)
Kod yapısını inceledim karşılaştırdım evet hata olmayabilir ama gözüme hoş görünmedi sadece bende bu şekilde sorunu çözmeye çalıştım eğer sorunsuzsa, sorun yok demektir teşekkürler :)

Takmayın bu kadar eğer bir sorun olursa her an yanınızdayız. Bildirmeniz yeterli olacaktır. ;)

Değerli XenTR müşterileri;

XenForo 'nun 2.1.8 sürümünü yayınlaması ile birlikte normalde tasarımlarımızda paralel olarak güncellenmektedir. Yeni 2.1.8 Patch sürümlerinde tasarımlarımızın şablonlarını etkileyecek bir düzenleme olmadığı için herhangi bir güncellemeye de ihtiyaç duyulmamaktadır. Temalar sorunsuz olarak XenForo 2.1.8. + sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Bu konuda mevcut sürümleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Hep söylediğimiz gibi tasarımda ne kadar şablon düzenlemesi söz konusu ise eklentilerin çalışmama oranı da o kadar yüksektir. O yüzden biz tasarımlarımızda minimum seviyede şablon düzenlemeleri gerçekleştiririz. Bu sayede her tür eklenti ile sorunsuz olarak çalışır.

Yine de tasarımlarda tespit etmiş olduğunuz sorunlar varsa bildirmekten çekinmeyin.

Belki yeni özellikler ekleyerek yeni bir sürüm yayınlayabiliriz. Bu konuda yine de söz vermiş olmayalım.

Tüm XenTR Tema müşterilerine duyurulur.

XenTR.Net Ekibi...

Aynen öyle XenTR Osman abi kesinlikle muhteşemsin. Hiçbir sıkıntı ya da eski şablon hatası almadan iki versiyon yükselttim hala tema aynı.... Eline emeğine yüreğine sağlık abim. :)

Aynen öyle @@XenTR Osman abi kesinlikle muhteşemsin. Hiçbir sıkıntı ya da eski şablon hatası almadan iki versiyon yükselttim hala
Güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Eğer bizim temalarımızda yer alan ilgili şablonlarımızda XenForo bir güncellemeye gitmez ise sürüm farkı vs yaşamadan kullanıma devam edilebilir.

Yıllardır hem IPS alanında Hemde XenForo alanında bu tasarım işindeyim. Önceleri tasarımın bir çok şablonu üzerinde revizyonlar gerçekleştiriyordum ve hatalı geri dönüşler sürekli olmakta idi. Ayrıca yeni sürüm güncellemeleri de çok fazla zamanımı almaktaydı. Şimdi tecrübe etmiş olduğum bu tür sorunların sanırım meyvesini topluyorum. Çoğunlukla artık hatalara yönelik geri bildirimler almıyorum.

Şişşt bir sır. Yakında güzel bir tasarım daha gelebilir. ;)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri