Yardım Sorun RichUserName' den mi Kaynaklı Acaba ?

Yardım Sorun RichUserName' den mi Kaynaklı Acaba ?

hasannakyuz

Customer
Selamlar;

Geçen olduğu gibi çok denedim o sorunu eklentiyi kaldırarak çözdüm.ama bunu gideremedim. Eklentiyi' de kaldırmak istemiyorum.Nasıl Çözerim acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Değerli kardeşim aynı eklenti bizim sitemizde yüklü ve aynı sürümü kullanıyoruz,
Bu eklenti için çalışan bir sorgu yada koşul yoktur, çalışma mantığı şudur; kullanıcı grup rengini alıp şablona yansıtır.

Denemelerini şu şekilde yapar mısın?
Kullandığın tema ile birlikte gelen widget yapıları var sorunun render edildiği noktalar bunları gösteriyor.
Fakat incelemeden buna yorum yapmak bile yanlış olur.

Bu widgetları kapatıp dener misin?

XGTSv2_footer.php bu dosya içeriğinde ne var? Bu akşam müsaitsen birlikte bir kontrol edebiliriz.
Akşam 18:30 sonrası müsait olacağım.

Değerli kardeşim aynı eklenti bizim sitemizde yüklü ve aynı sürümü kullanıyoruz,
Bu eklenti için çalışan bir sorgu yada koşul yoktur, çalışma mantığı şudur; kullanıcı grup rengini alıp şablona yansıtır.

Denemelerini şu şekilde yapar mısın?
Kullandığın tema ile birlikte gelen widget yapıları var sorunun render edildiği noktalar bunları gösteriyor.
Fakat incelemeden buna yorum yapmak bile yanlış olur.

Bu widgetları kapatıp dener misin?

XGTSv2_footer.php bu dosya içeriğinde ne var? Bu akşam müsaitsen birlikte bir kontrol edebiliriz.
Akşam 18:30 sonrası müsait olacağım.
Galiba yine yanlış bir unsurda konu açtım hocam. Neyle ilgili olduğunu bilemediğimizden böyle oluyor orada eklenti ismini görünce sanıyoruz ki eklentiden. Birlikte kontrol etme şansımız olur ise dediğiniz gibi sevinirim ben müsaitim. Teşekkür ederim. Ben biraz kurcalıyım o zaman.

Galiba yine yanlış bir unsurda konu açtım hocam. Neyle ilgili olduğunu bilemediğimizden böyle oluyor orada eklenti ismini görünce sanıyoruz ki eklentiden. Birlikte kontrol etme şansımız olur ise dediğiniz gibi sevinirim ben müsaitim. Teşekkür ederim. Ben biraz kurcalıyım o zaman.

Yok yanlış değil, artık umursamıyorum bu durumları sorunu çözeriz hiç canını sıkma.
Etik olmaya çalıştıkça biz zarar görüyoruz :) ...

Akşam tüm detayları kontrol edeceğiz.
Saygılar.

Quick Jump
2,627Konular
12,460Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri