Yardım SMS eklenti sorunu

Yardım SMS eklenti sorunu

hasannakyuz

Customer
Selamlar, hayırlı bayramlar SMS eklentisi bir konu içerisine girince şu şekilde bir hata vermekte nasıl düzeltirim acaba Error: Call to undefined method XF\Mvc\Reply\Error::setParam() in src/addons/XENTR/SMSVerification/XF/Pub/Controller/Thread.php at line 16 XENTR\SMSVerification\XF\Pub\Controller\Thread->actionIndex() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 321 XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 244 XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 100 XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 50 XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2177 XF\App->run() in src/XF.php at line 390 XF::runApp() in index.php at line 20

Hasan merhaba,
Bu benim ilgilenmem gereken bir sorun yeni sürüm yayınlayacağım hatanın giderilmesi için.
Hata kısıtlamalardan kaynaklı görünüyor. (Konu yada Mesaj) bunlardan biri sende açık ve bu soruna neden oluyor tespiti konusunda deneme yaparak sonuçları bana yazar mısın? Hangisine yöneleceğimizi belirleriz. Teşekkürler.

Sorun sanırım kategori içerisinde ki konudan kaynaklıydı, eklentiyi devre dışı bıraktığım da da üzgünüz bir sorun ile karşılaşıldı diyerek içeriği göstermedi konuyu sildim şuan bir sorun yok.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri