Bilgi Sitemizden Uzaklaştırılan Kullanıcılar Hakkında

Bilgi Sitemizden Uzaklaştırılan Kullanıcılar Hakkında
1
1K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Arkadaşlar herkese merhabalar,
Belki gereksiz bir konu olarak görünen ama açmak için uzun süredir düşündüğüm bir konuyu burada dile getireceğim.

Sebebi ve nedenini madde madde bu konu altında ilerleyen günlerde ekleyeceğim. Yazdıklarımı veya yazacaklarımı bazı arkadaşlar ilk etapta anlamak için kavram karmaşası yaşayabilir. Fakat ilaveler yaptıkça beni anlayacaklar. Nelerle uğraştığımızı gördükçe sabrımıza şapka çıkaracaklar.

Şimdi yazacaklarımı ister tehdit ister gövde gösterisi kim nasıl ne isterse öyle anlasın...!
Biz lisanssız kullanıcı almıyoruz, bugünden itibarende ne kadar lisanssız kullanıcı varsa bu siteden uzaklaştırılacaktır.

Bu konu hakkında ki duruşumuzu kimse denemesin yok arkadaşım, yok samimi dostum, üstat bize de lisans mı soracaksın gibi kavramları kullanmayınız, ilkeli ve ne kadar ciddiyetle bunu yöneteceğimizi zamanla göreceksiniz.

XenTR
, serbestçe elini kolunu sallayanın gireceği keyfe keder dilediğini yazarak yorumlayacağı bir platform değildir. Sitemizin kuralları nettir! Adetten olsun diye bunları eklemek adına sayfalar, metinler, cümleler eklenmedi bunları okuyunuz. Yok biz bunlara karşıyız, bize ters diyen arkadaşlarımıza özgürce hareket edecekleri ve buna göre de destek alacakları siteleri kendilerine bildirmek zorunda olduğumuzu hatırlatırız.

Yollarımızı ayırdığımız kullanıcıların (yasaklı veya uzaklaştırılmış) gece gündüz aşık yolu gözler gibi sitede durduğunu amaçlarının neler olduğunu yada kedinin ciğere baktığı gibi hala neden burada olduklarını tek tek madde madde bu konu altında ekleyeceğim.

Bu konuda ki sabrımızı rica ediyorum artık denemeyin! çünkü kabak tadı verdi... (İllegal işlerinizle ilgilenin, milleti kazıklamaya devam edin, geceleri sitelere çökün, rahatsız edici multi üyelikler açın...)

Biz kendi çizgimizde ilerlemeye çalışıyoruz, bunun içinde 7/24 çalıştığımız günler oluyor verilen emeğin karşılığı olarak bu duruşumuzu hoş görünüz.
Olur da bu uyarı belirlenen kullanıcıların dikkatini çekmeyecek olursa ne gerekiyorsa adım atacağımızdan kimsenin şüphesi en ufak bir kaygısı olmasın!

Kısaca, biz herkesin anlayacağı dilden konuşmasını çok iyi biliriz! Bunu bize yaptırmayın!
Bunu son kez yazıyorum!...

Bir insan yasaklandığı siteyi neden ziyaret eder?
Madem bir destek forumunda görevlisiniz orada takılın!

Ziyaret tarihi: 05.09.2019 - 22:11
Yeter artık bizde 50 ye yakın farklı IP adresin oldu.

1567711403749.png

1567710616123.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,433Kullanıcılar
cem0003Son Üye
Geri