Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi Shopier entegrasyonu

xmnxf

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
19 Mar 2019
Mesajlar
80
Tepki puanı
40
Web Sitesi
www.supermeydan.net
Web site address
https://www.supermeydan.net
1 xenforo Ödeme profillerinde shopier yok siz bir ara entegrasyon için eklenti yapmıştınız eklentinin durumu nedir ? şunun için soruyorum [XTR] Paid Membership de shopier odeme seceneği var? entegrasyon yoksa haliyle bu secenek işe yaramıyor..

2. sorum ise dolar aldı basını gidiyor.. fiyatlarda revize yapacakmısınız... paramız türk yazılımcıya gitsin...
 

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,334
Çözümler
4
Tepki puanı
2,029
Web Sitesi
xentr.net
Merhaba;
Shopier eklentisi sistemimizde aktif olarak kullanılmaktadır. Paid Membership eklentisi üzerinde de sorunsuz olarak çalışmaktadır. Üzülerek belirtmeliyim ki bu eklenti artık satılmamaktadır.

2 inci sorunuza gelecek olursak eğer fiyatlarımızın global anlamda normal olduğunu düşünüyoruz. Türk kullanıcıları için mağaza alanındaki ürünler için genel olarak bir düzenleme yaparsak yabancı kullanıcılar için bir ayrım yapamıyoruz.

Almak istediğiniz ürün için destek talebi üzerinden iletişime geçerseniz mağaza alanındaki fiyatların dışında yardımcı olmaya çalışırız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst