Welcome to XTR | Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Resim script kurulumu

Previous thread
Next thread

HytaleTurkiye

XenTR Ekibi
XenTR Mod
Müşteri
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Mar 25, 2019
158
202
43
France
hytaleturkiye.com
Merhabalar, şimdi chevereto resim scriptini aldım kurulumu şu anki sitemin subdomainemi yapayım yoksa ayrı bir domainde mi yapayım siteyi sadece mevcut xenforo sitem için kullanacağım.

Last edited:

Most Reacted 5 Post

Ben resim yükleme sitesi için farklı bir hosting paketi aldım, alt etki alanı oluşturdum mesela resim.siteadi.com gibi o alana kurulumu yaptım. Dns si kullandığım domaine yönlendirdim, forum VDS'te, resim yükleme sitesi farklı bir firmada hostingde kullanılıyor. Hem foruma yük binmiyor hızını etkilemiyor o şekilde hemde daha kullanışlı oldu o şekilde imkan varsa tavsiye ederim.

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Feb 2, 2019
1,113
1,654
113
xentr.net
Eğer sadece xenforo sisteminiz için kullanacak iseniz kullanmış olduğunuz web sitenizin alt domainine kurmanız mantıklı olacaktır.

Adanalı

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
Lisanslı Üye
XenTR Üyesi
Apr 30, 2019
99
99
43
Adana
Ben resim yükleme sitesi için farklı bir hosting paketi aldım, alt etki alanı oluşturdum mesela resim.siteadi.com gibi o alana kurulumu yaptım. Dns si kullandığım domaine yönlendirdim, forum VDS'te, resim yükleme sitesi farklı bir firmada hostingde kullanılıyor. Hem foruma yük binmiyor hızını etkilemiyor o şekilde hemde daha kullanışlı oldu o şekilde imkan varsa tavsiye ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8