Resim script kurulumu

Resim script kurulumu

HytaleTurkiye

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
Merhabalar, şimdi chevereto resim scriptini aldım kurulumu şu anki sitemin subdomainemi yapayım yoksa ayrı bir domainde mi yapayım siteyi sadece mevcut xenforo sitem için kullanacağım.

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Ben resim yükleme sitesi için farklı bir hosting paketi aldım, alt etki alanı oluşturdum mesela resim.siteadi.com gibi o alana kurulumu yaptım. Dns si kullandığım domaine yönlendirdim, forum VDS'te, resim yükleme sitesi farklı bir firmada hostingde kullanılıyor. Hem foruma yük binmiyor hızını etkilemiyor o şekilde hemde daha kullanışlı oldu o şekilde imkan varsa tavsiye ederim.
Eğer sadece xenforo sisteminiz için kullanacak iseniz kullanmış olduğunuz web sitenizin alt domainine kurmanız mantıklı olacaktır.

Ben resim yükleme sitesi için farklı bir hosting paketi aldım, alt etki alanı oluşturdum mesela resim.siteadi.com gibi o alana kurulumu yaptım. Dns si kullandığım domaine yönlendirdim, forum VDS'te, resim yükleme sitesi farklı bir firmada hostingde kullanılıyor. Hem foruma yük binmiyor hızını etkilemiyor o şekilde hemde daha kullanışlı oldu o şekilde imkan varsa tavsiye ederim.

çok mantıklı bencede şart bir olay bunu xenforo sistemlerinde kendi resim serverini kurmak gerekiyor. resim yükleme siteleri kapandığında ortada kalmamak için :D

Herkese teşekkür ederim ?

Eline saglik guzel is cikarmissin gecegun inceledim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri