• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Yanıtlandı Profil Navbar Sıralaması

oktay

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Merhaba, profilde yer alan bu sıralamayı nereden düzenleyebiliriz?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Çözüm
Merhaba oktay bey

Sözünü etmiş olduğunuz tab yapısı geliştiriciler tarafından eklentilerin template modifikasyon kısmından member_view şablonu içerisine dahil edilerek çalışmaktadır.

Standart olarak yapı eklenti ile eklenen yapılar genellikle member_view şablonu içinde yer alan <!--[XF:tabs:start]--> altına dahil et şeklinde eklenmektedirler. Umarım anlatabilmişimdir.

Yerini buldum, kodların sıralaması değişecek o kısmı anladım ama bazı eklenti kodları burada çıkmıyor (En beğenilen konuları, en iyi cevaplar, altın konular... gibi) Anlaşılan biraz zor bir şey ben hiç karışmayayım :)

XDinc

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Merhaba oktay bey

Sözünü etmiş olduğunuz tab yapısı geliştiriciler tarafından eklentilerin template modifikasyon kısmından member_view şablonu içerisine dahil edilerek çalışmaktadır.

Standart olarak yapı eklenti ile eklenen yapılar genellikle member_view şablonu içinde yer alan <!--[XF:tabs:start]--> altına dahil et şeklinde eklenmektedirler. Umarım anlatabilmişimdir.

oktay

Member
Licenced Member
Customer
XenTR Üyesi
Merhaba oktay bey

Yerini buldum, kodların sıralaması değişecek o kısmı anladım ama bazı eklenti kodları burada çıkmıyor (En beğenilen konuları, en iyi cevaplar, altın konular... gibi) Anlaşılan biraz zor bir şey ben hiç karışmayayım :)

Çözüm

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Eklentiler kendi tab kodlarını oraya otomatik olarak yerleştirmektedir. Bence de bu kısımda bir değişiklik yapmanız doğru olmayacaktır. Çünkü eklentilerin güncel sürümlerini yüklediğinizde eğer ki geliştirici o şablonda bir revizyon gerçekleşirmişse bu değişiklik uygulanmayacaktır.