Çözüldü Özel Tema Yapıyormusunuz ?

Çözüldü Özel Tema Yapıyormusunuz ?
4
1K

bedirhn

New member
Selamun aLeykum Forum Yetkilileri Daha Uygun Olduğu İçin Konuyu Buraya Açtım.. Öncellikle Forumunuzu Paylaştıklarınızı İnceleme Fırsatım Oldu Gerçektende Çok Emek İsteyen Konulara Değinmişsiniz Düne Kadar Bir Başkasına Ait Olduğunu Bildiğim Bir Eklentinin Bugün Sizin Tarafınızdan Yazıldığını Öğrendim Umarım Verdiğiniz Emeklerin Karşılığını Alırsınız..
Ben Özel Bir Tema Yaptırmak İstiyorum Foruma Baktım Ama Bununla İlgili Birşey Bulamadım Eğer Yapıyorsanız Size Nasıl Bişey İstediğimi İletebilirim Şimdiden Teşekkür Eder İyi Çalışmalar Dilerim..

Selamun aLeykum Forum Yetkilileri Daha Uygun Olduğu İçin Konuyu Buraya Açtım.. Öncellikle Forumunuzu Paylaştıklarınızı İnceleme Fırsatım Oldu Gerçektende Çok Emek İsteyen Konulara Değinmişsiniz Düne Kadar Bir Başkasına Ait Olduğunu Bildiğim Bir Eklentinin Bugün Sizin Tarafınızdan Yazıldığını Öğrendim Umarım Verdiğiniz Emeklerin Karşılığını Alırsınız..
Ben Özel Bir Tema Yaptırmak İstiyorum Foruma Baktım Ama Bununla İlgili Birşey Bulamadım Eğer Yapıyorsanız Size Nasıl Bişey İstediğimi İletebilirim Şimdiden Teşekkür Eder İyi Çalışmalar Dilerim..

Öncelikle merhabalar ve aramıza hoş geldiniz.
Özel tema tasarımları için Destek Talebi'ni kullanabilirsiniz.
Bu konu üzerinden XenTR size tüm detaylı bilgileri ve süreci aktaracaktır.
Saygılar, bol trafikli günler.

Aleykümselam,
Burada biz henüz 3-4 ay gibi bir süredir hizmet vermekteyiz. Amacımız Tüm XenForo ile ilgilenenler için kaliteli bir ortam oluşturmak. Bu doğrultuda elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Özel tema konusuna gelince elbette her türlü tema ve eklenti işleriniz yapılır. Bunun için Destek sistemimiz üzerinden bu konu ile ilgili bir talep oluşturmanız yeterli olacaktır.

Buradan bir destek talebi oluşturabilirsiniz.

Gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Aramıza katıldığınız için teşekkür ederiz. İyi forumlar dilerim.

Hoşbuldum Saolun Anladım Ustaa Ben Vakit Kaybetmeden Destek Talebi Oluşturayım Umarım Anlaşırız..

Destek talebinize cevap verilmiştir. ;)

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri