Soru Otomatik Linkleme Çalışmaması Durumu

Soru Otomatik Linkleme Çalışmaması Durumu
11
2K

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

Sizin burada da var olan (Eklenti , XenForo ) yazdığımızda linkleme özelliği olan bir eklenti kullanmaktayım. (Keyword Linking | Siropu.com)
Bu eklenti bazı forumlarda sorunsuz çalışırken, bazılarında linkleme yapmamakta.
Ne yaptıysam nedenini bulamadım, acaba bu konuda bir deneyimi, bilgisi olan var mı diye destek amaçlı bu konuyu açmak istedim.

Bir fikri, bilgisi olan varsa, destek olursa çok sevinirim.

Teşekkürler

Merhaba,

Sizin burada da var olan (Eklenti , XenForo ) yazdığımızda linkleme özelliği olan bir eklenti kullanmaktayım. (Keyword Linking | Siropu.com)
Bu eklenti bazı forumlarda sorunsuz çalışırken, bazılarında linkleme yapmamakta.
Ne yaptıysam nedenini bulamadım, acaba bu konuda bir deneyimi, bilgisi olan var mı diye destek amaçlı bu konuyu açmak istedim.

Bir fikri, bilgisi olan varsa, destek olursa çok sevinirim.

Teşekkürler

SelamT bizim sitemizde kullandığımız ürün bu değil farklı bir ürün kullanıyoruz.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Sizin bahsettiğiniz eklentinin yapısını daha önce kontrol etmiştim, kullandığınız sürüm güncel mi?
Yaşadığınız problem bundan dolayı olabilir.

Saygılar.

O hiç çalışmıyor ne yazık ki :( Fırsatınız olunca bir destek ricamız bakidir Övünç bey...

Saygı bizden.

Teşekkürler.

Bu sorunun sebebi soru - cevap ile yeni gelen kısım ile çakışması imiş. Normal forumlarda ve makalelerde sorunsuz linklerken, soru - cevap forumunda çalışmıyor.

SelamT bizim sitemizde kullandığımız ürün bu değil farklı bir ürün kullanıyoruz.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Sizin bahsettiğiniz eklentinin yapısını daha önce kontrol etmiştim, kullandığınız sürüm güncel mi?
Yaşadığınız problem bundan dolayı olabilir.

Saygılar.

Bunu bulamadım hocam forumda?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri