Çözüldü One or more add-ons currently have actions pending

Çözüldü One or more add-ons currently have actions pending
9
1K

Levi45

Licenced
Bu eklentiyi live siteme kurmaya calistim , kurulmadi. ve sonradan eklentiyi verenin canli siteye kurmayin diye uyarisini gordum . Bende ekledigi dosyalari sildim ama asagidaki hata kaldi bunun kaldirmanin yolu varmidir . Eklentinin yazarina sordum ama cevap vermedi .
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Merhaba;
Aynı eklentinin dosyalarını tekrar sunucuya atın ve yönetici panelinden kaldırınız. Daha sonra sunucudan eklentinin dosyalarını silebilirsiniz.

"Diğer türlü eklentinin veri tabanında oluşturmuş olduğu tabloların kaldırılması gerekir bu işlem profesyonel bir işlem gerektirir."

Merhaba;
Aynı eklentinin dosyalarını tekrar sunucuya atın ve yönetici panelinden kaldırınız. Daha sonra sunucudan eklentinin dosyalarını silebilirsiniz.

"Diğer türlü eklentinin veri tabanında oluşturmuş olduğu tabloların kaldırılması gerekir bu işlem profesyonel bir işlem gerektirir."
Cevap icin sagolasin ilk bolumdeki islemi yaptim malesef sonuc ayni.

XenForo resmi sitede ilgili kaynağın konu alanında almış olduğunuz hata kayıtlarını paylaşmanız doğru olacaktır. Eklenti geliştiricisi durumu değerlendirerek bu konuda bir düzeltme yayınlayabilir. Şu aşamada bu sorunu yazara bildirmek doğru bir adım olacaktır.

İşe yarar mı bilemem ama XenForo resmi sitesinde bir kullanıcı eklentinin eski sürümünü kurarak sorunsuz kaldırdığını dile getirmiş. Ama bu konuda kesin bir şey söyleyemem. Karar sizindir.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri