Bilgi News Ticker - Haber Akışı Eklentisi Çok Yakında

Bilgi News Ticker - Haber Akışı Eklentisi Çok Yakında
26
5K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Bir çok sistemde kullanılan Haber akışı eklentisi için XenForo -2 için çok yakında şahane bir ürün sunacağız.
Son konularınızı detaylı bir şekilde ihtiyaca göre filtreleme ve görüntüleme şansını bulacaksınız.

Tüm ihtiyaçlarınızı gerek konumlandırma gerekse özellikleri ve desteklediği görsel effectlerle sağlayacaktır.

1565371046650.png

Eklenti için tasarım çalışmaları henüz tamamlanmadı ama bu hafta sonuna kadar yayınlayacağımız sizlere bildirmek istedik.

Bayram geliyor umarım azda olsa tatili iyi değerlendirerek aklımızda olan yeni ürünleri bitirme şansımız olur.
Bizi takip etmeye devam edin! Detaylı bilgi çok yakında :)...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Eline sağlık hocam, eklentiyi nasıl temin edebiliriz?

Hasan merhaba, bir kaç gün önce biz deneyelim dedim bir hatası eksiği varsa yayınlamadan önce tespit edelim diye.
Fakat şuana kadar bir hata tespiti olmadı nasipse Perşembe'ye kadar yayınlamış oluruz.

Zaten biz bir şeyi yapacağımızı duyurunca yan sanayi ürünler piyasaya düşüyor hemen :)...
Bu yüzden özelliklerini açıklayalım rahat rahat yapsınlar,

Ekli dosyayı görüntüle 1996
Ekli dosyayı görüntüle 1998
Biz biraz deneyelim :)...

1565471034314.png

Arkadaşlar Haber akışı eklentisi hazır durumda.
Çok güzel oldu diyeceğim başka bir şey demiyorum ?...

Ben şuan sabit konular için ayarladım ama dilediğinizi gösterebilirsiniz.

Hasan merhaba, bir kaç gün önce biz deneyelim dedim bir hatası eksiği varsa yayınlamadan önce tespit edelim diye.
Fakat şuana kadar bir hata tespiti olmadı nasipse Perşembe'ye kadar yayınlamış oluruz.

Zaten biz bir şeyi yapacağımızı duyurunca yan sanayi ürünler piyasaya düşüyor hemen :)...

1565722559317.png
1565722645315.png

Ekli dosyayı görüntüle 1996
Ekli dosyayı görüntüle 1998
Dört gözle beklemedeyim. Emeklerinize sağlık, çok hoş ve şık bir eklenti olmuş.

Hello,

This is a really good idea, keep up the good work ! :)

Regards, SyTry

XDinc kardeşim eklentiyi sanırım yarın yayınlarsın değil mi? ? Bu kadar test yeterli olmalı. Ben diyorum yarın yayınlarsın...?

Tabiki abi neden olmasın.
Sen test başarı diyorsan eklentiyi yayınlamak düşer bize :)...

XenTR
Sanırım bugün stil özelliklerini eklediğinde ürün tamamlanmış olacaktır. Rastgele (Random) konu seçimi içinde tab seçeneği eklendi.
Bu akşam yayınlayabiliriz. Eklenti 10 dolara satışa çıkacak arkadaşlar.

Now it's ready! We can release it as soon as possible :)...
Random thread tab option has been added.

1566128553678.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Gün içeresinde bir çok revizyon yapılarak an itibari ile yayınlanmıştır. Aslında ilk yapısında sadece yeni konular için seçenekler vardı ama bugün Övünç kardeşimin de isteği ile rastgele konular için de ayrı seçenekler oluşturuldu. Bence bu hali ile gerçekten çok güzel bir eklenti oldu. Her alanı panel üzerinden yönetilebilir bir yapı olarak üretilmesine özen gösterildi.

İster rastgele forumlardan konu çekin ister RSS olarak belirlediğiniz forumlardan konular, isterseniz de sabitlediğiniz konuları seçin. Seçim tamamen size kalmış.

Bunun dışında eğer harici bir RSS çekmek isterseniz bunun için gelecek sürümde özel RSS beslemeleri için yeni özellikler ekleyebiliriz.

Son düzenleme:
Yine muazzam bir iş...
Tebrikler.
İnşallah edineceğim ben de.

Simetri manyağı olarak gözüme batan kısmı hemen belirtmek isterim.
1566165141591.png
Bilgi yazan kısmı yatay olarak tam ortalanmamış kısmı gözüme battı.
Cetvelle ekran ölçme manyaklığı yapan beni, bu mesaj için lütfen mazur görün.

Selamlar

Geri bildirim için teşekkür ederim SelamT. Aslında standart prefix yapısında bulunan label kalıbını kullanmaktadır. Bunu değerlendireceğim.

Great Addon,
Please, guied me to know how I can purchase it.
Regards,

Merhaba, eklenti için teşekkürler. Fakat merak ettiğim bişey var, bu eklentide tek satır değilde 1den fazla satır eklenebilir mi? yani örneğin toplamda 3 konu alt alta ve sonra diğer 3 konu gibi.

İlginiz için teşekkür ederim,

Eklenti tek bir döngü ile sistemde yer alan tüm forumlarınızdaki konularınızı bir kolon içerisinde gösterebilmektedir. Aynı döngü içerisinde farklı konuları alt alta gösterebilmeniz için zaten iki seçenekli olarak sunulmuştur.

Örneğin ilk seçenek New Threads ile yeni konuları veya sabit konuları gösterebilirken diğer Random Threads özeliği ile başka içerikleri rastgele olarak sizin istediğiniz gibi iki sütün olarak gösterebilirsiniz. Aşağıda her iki seçeneğin konumunu aynı olarak ayarlayarak bir ekran görüntüsü sundum.

Örnek resim
1566833443945.png

Widget özelline sahip olduğu için her alanda çalıştırılabilmektedir. Bunun dışında sözünü ettiğiniz iki sütunun dışında çoklu sütun özelliği 3 lü 4 lü .. gibi özellik bulunmamaktadır. Zaten belirlemiş olduğunuz forumlardan konu çekeceği için çoklu sütun yapısı da biraz anlamsız olacaktır.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri