Yardım Mobilde kayma tasma sorunu

Yardım Mobilde kayma tasma sorunu
14
2K

MehmetOZCAN

Member
Kullandıgım temada mobilde resimde işaretlediğim alanda butonlarda kayma sorunu var bunu nasıl duzeltebılırım?

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Kullandıgım temada mobilde resimde işaretlediğim alanda butonlarda kayma sorunu var bunu nasıl duzeltebılırım?

Hasan merhabalar,
En kolay çözüm şu Önizleme yap butonunda tanım değişikliği yap
Cümlenin uzun olmasından dolayı aynı alana sığmıyorlar.

Yada bu alanda yer alan font size değerlerini düşürelim.

Bu konuda yardımcı olmak isterim ancak temayı aldığınız yerden destek almanız daha doğru olacaktır.

Bu konuda yardımcı olmak isterim ancak temayı aldığınız yerden destek almanız daha doğru olacaktır.

temayı aldıgım kişiyi aradım izah ettim 2 satır kodu 2 saniyede değiştirmek yerine bizimi arıyosun dedi sonrası malum...

Dil paketinde ara deyip ön izleme yap ı öz izleme olarak değiştim ama ne hikmetse temaya yansımadı temalarda ara diyorum bulunamadı diyor ?

temayı aldıgım kişiyi aradım izah ettim 2 satır kodu 2 saniyede değiştirmek yerine bizimi arıyosun dedi sonrası malum...

Dil paketinde ara deyip ön izleme yap ı öz izleme olarak değiştim ama ne hikmetse temaya yansımadı temalarda ara diyorum bulunamadı diyor ?

Sorunu çözelim o zaman Mehmet bir login bilgisi iletir misin?
Birde hangi siten? Malum bu temayı yaklaşık 3/5 sitede kullanıyorsun.

Sorunu çözelim o zaman Mehmet bir login bilgisi iletir misin?
Birde hangi siten? Malum bu temayı yaklaşık 3/5 sitede kullanıyorsun.

eğer karısık ve zor bir işlem değilse buradan anlatabılırmısınız tema bulamadıgımdan dolayı tarafıma ait olan 3 forumdada kullanıyorum. 3 forumada ayrı ayrı işlem yapmanız gerekecek o sebeble...

ayrıca bu sitedede satılık temalar arasında begendıgım bı tema var konu acıp ulasmaya bılgı almaya calıstım aöa bi sonuca varamadım. bu konu ile ilgili sizinlemi gorusmem gerekıyor? tema ücreti lisans gecerlılık suresı v. s

eğer karısık ve zor bir işlem değilse buradan anlatabılırmısınız tema bulamadıgımdan dolayı tarafıma ait olan 3 forumdada kullanıyorum. 3 forumada ayrı ayrı işlem yapmanız gerekecek o sebeble...

ayrıca bu sitedede satılık temalar arasında begendıgım bı tema var konu acıp ulasmaya bılgı almaya calıstım ama bi sonuca varamadım. bu konu ile ilgili sizinlemi gorusmem gerekıyor? tema ücreti lisans gecerlılık suresı v. s

Öncelikle ilgi cümle şu;
Bunu değiştirdiğinizde otomatik değişmesi gerekir.

Bunu bir deneyin olmadı .css ile orada yer alan font değerini düşürelim.
Tema ile ilgili konuya sen bakarmısın abi XenTR

Saygılar.

ayrıca bu sitedede satılık temalar arasında begendıgım bı tema var konu acıp ulasmaya bılgı almaya calıstım aöa bi sonuca varamadım. bu konu ile ilgili sizinlemi gorusmem gerekıyor? tema ücreti lisans gecerlılık suresı v. s
Hangi temadan söz ediyorsunuz yani bizim sitede beğendiğiniz tema hangisi? Lisans ücretleri vs tema sayfasında yazmaktadır. Eğer Yeni tasarımlarımız için ise Tema + 6 aylık destek ve güncelleme 35$ dır. 1 (Bir) Yıllık alımlarda ise 1 yıl güncelleme ve destek hizmeti 45$

Umarım açıklayıcı olmuştur.

Hangi temadan söz ediyorsunuz yani bizim sitede beğendiğiniz tema hangisi? Lisans ücretleri vs tema sayfasında yazmaktadır. Eğer Yeni tasarımlarımız için ise Tema + 6 aylık destek ve güncelleme 35$ dır. 1 (Bir) Yıllık alımlarda ise 1 yıl güncelleme ve destek hizmeti 45$

Umarım açıklayıcı olmuştur.

tema lisansı süresiz değil maximum 1 yıl mı geçerli?

Bu konuyu size söyle izah edeyim.
Temayı bir kez satın alırsınız ve kullanırsınız. 6 Aylık ve 1 Yıllık süreler ise eğer temayı ilk satın alımda seçilebilir. Yani 6 aylık alırsanız 6 ay içinde çıkabilecek güncellemelerden ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 6 ayın sonunda temayı kullanmaya devam edersiniz ama 6 ayın sonunda çıkacak yeni sürümleri indirmeniz için tema güncelleme ücretini ödemeniz gerekir. Aynı şey 1 yıllık alımlar içinde geçerlidir. Bunda da 1 yıl boyunca güncellemeleri alabilir ve 1 yıl destek hizmetini kullanabilirsiniz.

Bu konuyu size söyle izah edeyim.
Temayı bir kez satın alırsınız ve kullanırsınız. 6 Aylık ve 1 Yıllık süreler ise eğer temayı ilk satın alımda seçilebilir. Yani 6 aylık alırsanız 6 ay içinde çıkabilecek güncellemelerden ve destek hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 6 ayın sonunda temayı kullanmaya devam edersiniz ama 6 ayın sonunda çıkacak yeni sürümleri indirmeniz için tema güncelleme ücretini ödemeniz gerekir. Aynı şey 1 yıllık alımlar içinde geçerlidir. Bunda da 1 yıl boyunca güncellemeleri alabilir ve 1 yıl destek hizmetini kullanabilirsiniz.

mesele şimdi anlaşıldı lisansın süresi yok tema ile ilgili güncellemeler vs ler 6 ay yada yıllık olarak 2 dönem halinde satılıyor peki yarın gün içinde nasıl satın alabilirim? siz forumdamısınız gunduz?

Hangi temayı almak istiyorsunuz? Satış öncesi sorularınız için destek talebini kullanabilirsiniz. Biz 24 Saat online oluruz sorun yok.

mesele şimdi anlaşıldı lisansın süresi yok tema ile ilgili güncellemeler vs ler 6 ay yada yıllık olarak 2 dönem halinde satılıyor peki yarın gün içinde nasıl satın alabilirim? siz forumdamısınız gunduz?

Sadece bir konuda net olmuş olalım,
Bir ürün sadece aktif bir domain üzerinde çalışır kısaca bir lisansı birden fazla alan adında kullanma şansınız olmaz.

Bu arada sanki komşu gezisine çıkar gibi olmuş :) Gece/Gündüz buradayız ama olmasak da sorun yok her şey otomatik.
Saygılar.

Sadece bir konuda net olmuş olalım,
Bir ürün sadece aktif bir domain üzerinde çalışır kısaca bir lisansı birden fazla alan adında kullanma şansınız olmaz.

Bu arada sanki komşu gezisine çıkar gibi olmuş :) Gece/Gündüz buradayız ama olmasak da sorun yok her şey otomatik.
Saygılar.

sıkıntı yok hocam ben o temayı satın almadan once 1 den fazla bana ait olan alam adında kullanabilirmiyim dedim evet dediler ondan sonra satın aldım, forumları yaptıktan somrada en az 20 kişi temayı sordu aram bozuk olmasına rağmem satarmısın diyenleri tersleyip tema yapımcılarına gonderdim lakin 1 temayı 3 forumda kullanmak beni rahatsız ediyo projelerin mantıgı anlamı kalmıyo sizden alıcam temayı tabiki 1 alan adında kullanıcam. destek konularıma aksam 5-6 dan sonra cvp verdiğiniz için sormustum gece gunduz meselesini yanlıs anlamısım pardon tsk ederım.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri