Sorun Cevaplayalım

XenForo hakkında merak ettiğiniz tüm soru(n)lara 7/24 destek.

Çözümlenmiş Sorunlar

Yaşanan sorunların kolay çözüm yolları ve anlatımları.

Destek Ekibimiz Sizlerle

Ücretli destek talepleri ve özel hizmetler için yanınızdayız.

Bilgi Kullanıcılarımızın dikkatine...

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

XenTR

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Katılım
2 Şub 2019
Mesajlar
514
Tepki puanı
759
Puanları
93
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
1

İtibar Puanı:

Herkese merhaba,

Burada bir konu hakkında bilgi vermek istiyorum. İzlediğim kadarı ile bazı web siteleri bize ait olan ürünleri warez ortamlarında aslı olmaksızın dağıtmaktadır. Ancak bu tür girişimlerin asılsız olduğunu belirtmek isterim. Evet XenMake web sitemiz üzerinde bazı müşterilerimizin bu durumu gerçekleştirdiğini biliyoruz. Bunları tespit etmiş durumundayız. Üzülerek belirtmeliyim ki bu müşterilerimiz arasında Türk kardeşlerimiz de mevcut.

Nihai olarak bu tür girişimde olan insanlar için bazı tedbirler almak artık kaçınılmaz olmuştur. Ve gerekli tedbirlerimizi de alıyor ve almaya devam ediyoruz. Özellikle XenTR web sitemize geçiş yaptıktan sonra bu husus üzerinde yoğunlaşmaktayız. Daha belirgin lisans koşulları ile bunu ifade etmeye çalıştık. Ayrıca tema ve eklentilerimizin takibini de yapıyoruz.

Ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ürünleri web sitemizde XenForo lisans doğrulaması yaparak siteye üye olan tüm kullanıcılarımız indirebilmektedir. Ücretli içeriklerimiz için ise web sitesi doğrulaması gerçekleştiriyoruz. Bu durumu ücretli ürünlere ait lisans anlaşmalarının 9 uncu maddesinde görebilirsiniz. Bu doğrultuda ürünlerimizin kopyalanması ve değiştirilerek dağıtılması dahi söz konusu değildir.

Gelelim sahtekar web sitelerine,

Örnek vermek gerekirse malum bir web sitesi

Bizim güncel ürünlerimizi bizden satın almamış olmasına rağmen aşağıda resimde görüldüğü üzere güncel sürümlerin satışını yaptığını asılsız şekilde beyan etmektedir.

https://xenforo.eu/resources/categories/magazin.4/

637

Sakın ola bu tür kişi ve sitelere itibar etmeyiniz. Bu ve bunun gibi kişilerin işletmiş oldukları web siteleri kesinlikle doğru olmayan ürünler ile doludur. Biz bunu burada bizi takip eden tüm üyelerimize bildirmeyi bir borç biliyoruz. Sadece bize ait ürünler değil diğer tüm üreticilerin yeni yayınlamış oldukları ürünleri bile sahte bir başlık ile varmış gibi göstermektedirler.

XenTR.Net Yönetimi
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

Ovunc Dinc

XenTR Ekibi
Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
XenTR Üyesi
Lisanslı Üye
Premium
Katılım
2 Şub 2019
Mesajlar
826
Tepki puanı
1,693
Puanları
93
Web Sitesi
xentr.net
Üye ID
3

İtibar Puanı:

There is only one word to say about this situation is fraud.
We know a lot of users who have been swindled by getting paid membership from this site. I feel sorry for them.

Please do not respect such null sites.
 
Üst