Eklenti İsteği Konuyu Kim goruntuledi

Eklenti İsteği Konuyu Kim goruntuledi
6
2K

Levi45

Licenced
Selam arkadaslar. Konuyu onceden kimin inceledigini gosteren bir eklenti xf1 vardi. Boyle bir eklenti yi xf2 ye yapmaniz mumkunmu acaba tesekürler.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Selam arkadaslar. Konuyu onceden kimin inceledigini gosteren bir eklenti xf1 vardi. Boyle bir eklenti yi xf2 ye yapmaniz mumkunmu acaba tesekürler.

Ayrıca kullandığınız sürümü de belirtirseniz daha sağlıklı olur, iyi forumlar :)

Merhaba,
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Sanırım bunun için yapılmış bir kaç eklenti mevcut.
[XFA] Who Read This Thread - XF2
[XenConcept] User Activity (Users Viewed, Viewing Thread, Viewing Forum)
Eğer bu eklentiler işinizi görmüyorsa bize bu konuda yapılmasını istediğiniz özellikler ile detaylı bir anlatım yaparsanız konu ile ilgilenebiliriz.
onlar ucretli siz yapin ucretli de olsa paramiz bizde kalsin baskasina gitmesin kardes.
Ayrıca kullandığınız sürümü de belirtirseniz daha sağlıklı olur, iyi forumlar :)
gozden kacti galiba kardes xf2 icin demistim eklenti istegimde.

Selam arkadaşlar,
Bu hafta iş yoğunluğu nedeni ile bazı konularla ilgilenemedim bu talep için Osman Bey'le bir değerlendirme yapıyoruz umarım hayırlısı ise güzel bir şey yapma kararı çıkabilir.

gozden kacti galiba kardes xf2 icin demistim eklenti istegimde.

XF - 2 nin hangi sürümü , yukarıda önerilen sürüm örneğin 2.0 uyumlu. Direk linke tıklayıp satın almış olsaydınız ve 2.1.1 kullanıyor olsaydınız sorun yaşayabilirdiniz. Burada art niyet yok , bir birimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sevgiler..

XF - 2 nin hangi sürümü , yukarıda önerilen sürüm örneğin 2.0 uyumlu. Direk linke tıklayıp satın almış olsaydınız ve 2.1.1 kullanıyor olsaydınız sorun yaşayabilirdiniz. Burada art niyet yok , bir birimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sevgiler..

Bu eklenti içinde Pazar günü sorunuza çözeceğiz :)..

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri