Eklenti İsteği Kaynak Değerlendirme İnceleme Zorunluluğu

SelamT

Licenced
SMS Confirmed
Merhaba,

Genel olarak sitelerin Google'da etkili trafik almasına katkısı olması anlamında, aşağıdaki yazacaklarımın Kaynaklar için bir eklenti yapılması mümkün olabilir mi?

Bilindiği üzere Google çok fazla yorumlanan, değerlendirme oranları yüksek olan içeriklere her daim daha iyi bakmaktadır. (XenForo 'nun Yapısal Veri Kullanımı ne yazık ki sıkıntılı) Bu bağlamda, burada kullanılan "Beğen" yapmadan dosya indirememe benzeri birşey faydalı olabilir.

Mesela siteye eklediğiniz ücretsiz eklentileri indirirken, "Beğen" şartına ilave olarak, eklenen "zip" dosyasına bir şifre konarak, bu şifrenin değerlendirme yazılması sonrasında görünecek bir alanda otomatik gelmesi faydalı olacaktır.

Ben eklentiyi indirdim ve karşıma parola geldi, yapacağım küçük bir inceleme yazısı hem parolayı görmemi sağlayacak hem de içerikte fazla yorum olacağından ötürü, Google kısmı için siteye fayda sağlayacaktır. XenForo 'nun gelişmiş izin mantığına göre bu istenilen gruplara pasif/aktif şekilde de kurgulanabilir.

Her kaynak için değilde, ön plana çıkmasını istediğiniz ya da popüler olmasını istediğiniz içeriklerde oldukça faydalı bir yöntem olacaktır. (ben özel bir yazılımda kullanıyorum, deli gibi yorum alıyor :) )

Ne dersiniz?

Son düzenleme:
Kardeşim yine yaktın!

1604837280871.png

Kısaca diyorki sizin beğenmeden dosya indirememe eklentisine inceleme yapmadan indirememe beğen+İnceleme yapmadan indireme gibi ilaveler gelebilir mi?

Pardon, sizden "kısaca" özet geçmeniz mi istendi?

..

Son düzenleme:
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri