Yardım Kategorileri Nasıl Ekleyebilirim_?

Yardım Kategorileri Nasıl Ekleyebilirim_?
9
2K

ArchangeL

New member
Arkadaşlar herkese merhaba;

Forum sayfamda üst kısımda forumlar ın yanına torrentler diye bir bölüm oluşturdum. Torrent yazısına tıkladıkları zaman torrent li konuların gelmesini istiyorum fakat sitedeki torrent ekli dosyaları nasıl getirebilirim _? Konu önerilere açıktır...

Teşekkür ederim yardımlarınız için şimdiden...

Ücretli olunca işler biraz sıkıntıya giriyor. Peki anasayfa da forum oluşturdum ama paylaşılan son 5 konuyu göstermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim_?

https:// hizliresim.com/Y8AYuN

.../admin.php?widgets/ alanından New posts widgetini dizenleyebilirsiniz

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Daha sonra konumu Forum list: Above nodes seçin diğer seçimleri kaldırabilirsiniz.

Son olarak aşağıdaki gibi ayarlayın.

Tabii istediğiniz bu ise.

Öncelikle çok teşekkür ederim ilgine XenTR ... site adresi vermem sıkıntı olur mu belki görürseniz siteyi anlatmaya çalıştığım şeyi daha kolay anlatırım. bu anlattığınız son paylaşılan konulardan kaç tane istiyorsam onları getiriyor benim istediğim ana sayfa da kategori filan yok direk forum olarak ekledim ve her bir forum içinde açılan son konular ana sayfada ilgili forum altında olmasını istiyorum.

Profilinizden site adresinizi ekleyebilirsiniz sorun yok. Hatta daha iyi olur.

Ayrıca isteğinizi karşılar mı bilmem benzer bir eklentimiz mevcut değerlendirebilirsiniz.

site adresim websportv.com
Kategorileri görmezden gelirseniz üst kısımda kalan forumların altına gelmesini istiyorum XenTR
siteye baktıktan sonra eklenti işimi görür mü bilmiyorum söylerseniz eklerim hemen... Çok teşekkür ederim.

Lisans için şu aşamada bütçem yok ilerleyen zamanlar da lisans almayı düşünüyorum... Özel kod mu yazılması lazım bunun için??

Quick Jump
2,624Konular
12,457Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri