Yardım İndexleme Hataları

Yardım İndexleme Hataları
6
4K

RemziToker

Licenced
SMS Confirmed
Merhabalar, sitemde seo eklentisi de kullanıyorum fakat google index almıyor. Bunun nedeni ne olabilir.

İndex Raporu

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Remzi merhabalar,
Google'ın algoritmasını başka bir site üzerinden test etmenin pek doğru olduğunu sanmıyorum.

Ayrıca bu bir acı tecrube de olsa yazmam gereken bir durum var;

Yeni kurulmuş ve index almaya başlamış bir site kısa bir süre içerisinde tekrar offline duruma düşerse ne yazık ki bu çok iyi bir sonuç içermiyor.
Bu süreci daha önce ne yazık ki yaşadım.

Doğru bir yapılandırma ve kesintisiz başlangıç oldukça önemli olan ana etkenlerdir.
Ziyarete gelen bir robot yeni bir log yada search imkanı alamaz ise bu ziyaret sıklığı azalır sonra yine azalır sonra yine azalır ve bumm...
Umarım anlatabilmişimdir.

Bu süreçte en büyük yardımcının google araçları.
Remzi merhabalar,
Google'ın algoritmasını başka bir site üzerinden test etmenin pek doğru olduğunu sanmıyorum.

Ayrıca bu bir acı tecrube de olsa yazmam gereken bir durum var;

Yeni kurulmuş ve index almaya başlamış bir site kısa bir süre içerisinde tekrar offline duruma düşerse ne yazık ki bu çok iyi bir sonuç içermiyor.
Bu süreci daha önce ne yazık ki yaşadım.

Doğru bir yapılandırma ve kesintisiz başlangıç oldukça önemli olan ana etkenlerdir.
Ziyarete gelen bir robot yeni bir log yada search imkanı alamaz ise bu ziyaret sıklığı azalır sonra yine azalır sonra yine azalır ve bumm...
Umarım anlatabilmişimdir.

Bu süreçte en büyük yardımcının google araçları.

Anladım hocam fakat yeni içerikler girmeye başladım. Nerdeyse günlük olarak içerik giriyorum. Etiketler olsun, içerikteki makale yazımları olsun hepsine dikkat ediyorum. Blacklistleri kontrol ettim blackliste de düşmemiş. Yandex indexliyor fakat google indexlemiyor. Google webmaster tools u kontrol ettiğimde de hata ile hiç karşılaşmadım.

vaBmkR.png

qAX36W.png

0058vW.png

Sadece 3. ekran görüntüsünde robots.txt hataları var sunucu hatası alınan nokalarda daha önce indexlenmiş linkler onları da kaldırma isteğinde bulundum.

Son düzenleme:
RemziToker Google indexin de 141 linkiniz var, google üzerinden site:miui.gen.tr araması ile en doğru sonucu alabilirsiniz. Buradaki rakam zaman zaman değişebilir endişe etmeyin.

p5QRbN.png

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri