Çözüldü İmza İzinleri

Çözüldü İmza İzinleri
5
3K

rootksk

Licenced
Customer
Vbulletin`de var olan üyelerin diğer imzaların gösterimini açıp kapatabilecekleri bir ayar yapılmasını sağlayan bir eklenti bilen var mı Xenforo `da ? Baya araştırdım bulamadım. İmza görmek istemeyen üyeler var ve imza görünümünü kapatmak istiyorlar. Bu tarz bir eklenti bilen duyan varsa link iletebilirse sevinirim :)

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Bunu kullanıcının kendi yönetebileceği bir seçenek olarak vermek gerekir.
Kısaca ifade etmek gerekirse, xf_user tablosuna bu değeri yansıtacak alt bir seçim opsiyonu sağlamak gerekir.
Eklenti olmadan, user_field ile de yapabilirsiniz ama çok sağlıklı olmaz.

Bunu yapan bir eklenti var mı? Bundan bilgim yok araştırmadım ama eklenti olarak yap ekle alırız derseniz yüksek bir maliyet içermeyecek şekilde yapar ekleriz ($10-15) civarı düşünün.

Vbulletin`de var olan üyelerin diğer imzaların gösterimini açıp kapatabilecekleri bir ayar yapılmasını sağlayan bir eklenti bilen var mı Xenforo `da ? Baya araştırdım bulamadım. İmza görmek istemeyen üyeler var ve imza görünümünü kapatmak istiyorlar. Bu tarz bir eklenti bilen duyan varsa link iletebilirse sevinirim :)

Bu talebiniz eklenti olarak tamamlanmıştır.
Gün içerisinde mağaza alanına eklenecektir, saygılar.

Ben bu konuya cevap yazdım sanıyordum ya :D
10 dolar civarı birşey değil, xenforo da selam versek 15-20 dolar istiyor diğer eklenti yapımcıları zaten :D

Ben bu konuya cevap yazdım sanıyordum ya :D
10 dolar civarı birşey değil, xenforo da selam versek 15-20 dolar istiyor diğer eklenti yapımcıları zaten :D

Bazı durumlarda evet fiyatlar makul olmuyor çünkü zaman ayırıp bu ürünü ortaya çıkarmak ve bunu tüm satış sürecinde destekleyebilmek önemli.

Sizin istediğinizde kullanıcı bazlı bir yönetim, tek bir seçenek olsa herkes değişiklik yapar şablondan gizlerdi.
Sanırım istediğiniz aşağıdaki şekilde;

1588352554179.png

Tamamladı.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri