Yardım İlk Mesaj' da Sağa ya da Sola Dayalı Reklam

Yardım İlk Mesaj' da Sağa ya da Sola Dayalı Reklam

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

İlk mesaj içerisinde sağa ya da sola dayalı reklam göstermek için aşağıda ki kodu uyguluyorum fakat genel konuşma forumlarında düzgün şekilde çalışırken makale ya da soru forumlarında aynı şekilde çalışmamakta. XDinc hocamın tavsiyesi üzerine kodda ki post kısmını firstpost olarak denedim fakat bu sefer yine genel konuşma forumlarında tüm mesajlarda göstermeye başladı ama makale ve soru forumlarında yine gösterim yapmadı.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Durumu nasıl çözerim? Acaba aynı kodu makale ve soru forumlarının şablonlarına da mı uygulamam gerekir. Öyle ise o şablonlar hangileridir acaba?

Düzeltme : Soru Forumlarında' da düzgün şekilde çalışmakta. Sadece Makale Forumlarında uygulamıyor.

hocam mesaj içi reklamların bin gösterimine ne kadar veriyor
çok düşük olması lazım kontrol ettiniz mi

en fazla parayı adsense yatay esnek reklamlara vermekte

Yazı içi hiç denemedim ama aşağıdakine benzer bir miktar vereceğine eminim :) adsense ekranından kontrol ediniz

Reklam türü > para > gösterim sayısı > bin gösterime verdiği miktar

Makale konularında yazı içi reklamı nasıl göstereceğim konusunda fikri olan varsa memnun olurum yinede.

Aslında bir deneme yapıyorsanız denediğiniz yapının önce default tasarımda çalışıp çalışmadığını gözlemleyim. Default tasarımda aynı sorun var mı? Genel olarak tüm forum türleri message_macros şablonunu kullanır. Forum türlerine göre kendi içinde bu şablon yapısal değerlere göre işlev sağlar.

Son düzenleme:
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri