[HYTR] PaymentProviders - Conversation Payment

Eklenti [HYTR] PaymentProviders - Conversation Payment 1.0.0

indirmek için izniniz yok

HytaleTurkiye

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
HytaleTurkiye Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[HYTR] PaymentProviders - Conversation Payment - Ödeme yöntemlerinde özel konuşma başlatma.

Herkese Merhaba,

Ödeme sisteminde belirlenen kullanıcılar için özel mesaj başlatan bir eklenti geliştirdim. Bu eklentiyi Hesap yükseltme alırken kullanıcı otomatik belirlenen kişiler ile özel mesaj başlatabilir ve böylelikle banka hesap bilgilerini yada daha farklı durumlar için özel mesaj başlatabilirler.

oxkc1R.png

oxkiuN.png

index.png

oxkgfe.png

Eklenti hakkında görüşlerinizi lütfen...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Son düzenleme:
Bu eklenti için öncelikle teşekkür ederiz kardeşim.
İşlerim nedeni ile ben zaman ayırıp cevap yazamadım geç kaldım.

Emeğine sağlık, eğer uygun görürsen bir kaç alanına el atmak isterim bir sonraki güncellemede?
Biraz daha gelişmiş bir yapıya gelirse herkese faydası olur.

Örneğin konu içeriğini field yapısı ile otomatik çekeriz, adam profil yükseltme işlemi öncesi ilgili alanları doldurur gönderir.
Kullanıcı grubu sonrası bildirim ve ödeme detayı gibi bilgilendirmeler ekleyebiliriz.

Ben senin çok iyi işler yapacağını biliyorum ve her konuda destek olmaya hazırım.
Saygılar.

Bu eklenti için öncelikle teşekkür ederiz kardeşim.
İşlerim nedeni ile ben zaman ayırıp cevap yazamadım geç kaldım.

Emeğine sağlık, eğer uygun görürsen bir kaç alanına el atmak isterim bir sonraki güncellemede?
Biraz daha gelişmiş bir yapıya gelirse herkese faydası olur.

Örneğin konu içeriğini field yapısı ile otomatik çekeriz, adam profil yükseltme işlemi öncesi ilgili alanları doldurur gönderir.
Kullanıcı grubu sonrası bildirim ve ödeme detayı gibi bilgilendirmeler ekleyebiliriz.

Ben senin çok iyi işler yapacağını biliyorum ve her konuda destek olmaya hazırım.
Saygılar.
Elbette abi istediğin gibi değişiklik yapabilirsin :D

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri