Yanıtlandı Header Üst sağ tarafa Sosyal Hesaplar

Yanıtlandı Header Üst sağ tarafa Sosyal Hesaplar

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

aradım bulamamıştım fakat şu an buldum arkadaşlar. Eklentiyi kurdum fakat kullandığım tema da çalışmadı ama default tema da çalışmakta sorunu nasıl çözerim tema şablonlarında mı degısıklık yapmak gerek ?

Son düzenleme:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Selamlar ;

Ekli dosyayı görüntüle 1685

aradım bulamamıştım fakat şu an buldum arkadaşlar. Eklentiyi kurdum fakat kullandığım tema da çalışmadı ama default tema da çalışmakta sorunu nasıl çözerim tema şablonlarında mı degısıklık yapmak gerek ?

hasannakyuz merhaba,
İnan sana bir çok konuda yardımcı olmayı istiyorum ama kullandığın tema kaynaklı yazıp sıyrılmak ayıp olacak diye yorum yapmıyorum.
Fakat bu duruma bir nokta koymanın doğru olacağı kanaatindeyim. Bazen insanların bir karar vermesi gereken anlar olur senin için tema sorunlarına çözüm alacağın doğru adres burası değil!

Dilersen Serhat'tan yardım al sonuçta kullandığın temanın üreticisi O bizim onun şablonlarına yorum yapmamız bizim gözümüzde doğru değil.
Kaldi ki sana XenForo'yu sevdiren ekip onlar. Buna da bir çözüm bulurlar diye düşünüyorum.

Yorumlarımı anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.
Selamlar ;

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

hasannakyuz merhaba,
İnan sana bir çok konuda yardımcı olmayı istiyorum ama kullandığın tema kaynaklı yazıp sıyrılmak ayıp olacak diye yorum yapmıyorum.
Fakat bu duruma bir nokta koymanın doğru olacağı kanaatindeyim. Bazen insanların bir karar vermesi gereken anlar olur senin için tema sorunlarına çözüm alacağın doğru adres burası değil!

Dilersen Serhat'tan yardım al sonuçta kullandığın temanın üreticisi O bizim onun şablonlarına yorum yapmamız bizim gözümüzde doğru değil.
Kaldi ki sana XenForo 'yu sevdiren ekip onlar. Buna da bir çözüm bulurlar diye düşünüyorum.

Yorumlarımı anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri