Bilgi Hangi eklentiyi tavsiye edersiniz

Bilgi Hangi eklentiyi tavsiye edersiniz
3
2K

Ccriminal

New member
Merhaba ustadlar bende xf resources eklentisi var market eklentisine ihtiyacim var sizce hangisini alsam daha cok işime yarar tavsiyelerinizi bekliyorum

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Her iki geliştirici de iyidir. Bu konuda yapmak istediğiniz işleve bağlı olarak değişir.

XFA eklentisini dijital ürünlerin satışında XenForo RM gibi düşünebilirsiniz. Tabii daha gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırır.
DBTech eklentisi ise biraz daha farklı olarak işlev görür. Eğer bir dijital ürün satışı gerçekleştirecek iseniz yine DBTech ürünü olan Ecommerce eklentisini değerlendirebilirsiniz. Bu ürün şu an bizim mağaza alanımız için kullanmış olduğumuz üründür. Gelişmiş özelliklere sahiptir.

Gerek teknik destek gerekse ürün açısından değerlendirme yapmanız doğru bir seçim olacaktır.

eyvallah ustadım videosunu izledim ama merak ettiğim ödeme kısmında sadece paypal eklemiş ben payoneer yada banka bilgilerimi ekliyebiliyormuyum harici olarak

eyvallah ustadım videosunu izledim ama merak ettiğim ödeme kısmında sadece paypal eklemiş ben payoneer yada banka bilgilerimi ekliyebiliyormuyum harici olarak
XenForo ödeme sistemleri ayrı bir konudur. Yani yapılmış olan eklentiler ile birlikte gelmezler. Onun için XenForo bünyesinde kullanılan ödeme sistemlerini görebilir eklentiler. Eğer XenForo ile uyumlu bir payoneer eklentiniz var ise yukarıdaki eklentiler otomatik olarak bu ödeme seçeneğinizi de görecektir.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri