Yanıtlandı Haftanın Üyesi

Yanıtlandı Haftanın Üyesi
11
4K

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Herkese Selamlar ;

Forumda Widget olarak haftanın üyesi / üyelerini gösteren bir eklenti mevcutmu acaba top poster adında bir eklenti buldum fakat 1.5 sürümü ile uyumlu 2.1 için böyle bir eklenti yada kodlama mevcutmudur acaba ?

Hasan merhabalar,
Bunu bu hafta sonunda yapıp yayınlayacağım önerin için teşekkürler.

Hasan merhabalar,
Bunu bu hafta sonunda yapıp yayınlayacağım önerin için teşekkürler.
Ayın üyesi de ekleyebilir misiniz? :)
Mesela sağ tarafta bir widget'de bu ayın üyesi xx adlı kişi yazabilir ve rengarenk kullanıcı adı olabilir o kısımda felan. :)

Herkese Selamlar ;

Forumda Widget olarak haftanın üyesi / üyelerini gösteren bir eklenti mevcutmu acaba top poster adında bir eklenti buldum fakat 1.5 sürümü ile uyumlu 2.1 için böyle bir eklenti yada kodlama mevcutmudur acaba ?
Bu ayın üyesi hangi kriterlere göre belirlenecek?

XDinc hocam selamlar resmî forumda bulunan tpm eklentisi sorunlu, sizin güncelleyerek kullandığınız ayın üyeleri eklentisinin paylaşılma gibi bir durumu var mı acaba ?

XDinc hocam selamlar resmî forumda bulunan tpm eklentisi sorunlu, sizin güncelleyerek kullandığınız ayın üyeleri eklentisinin paylaşılma gibi bir durumu var mı acaba ?

hasannakyuz biliyorsun bu ürün @au lait e ait bir ürün ben özelleştirirken ondan izin almıştım ama ona ait bir ürünü burada paylaşmam bu dostluğu bozar.

1611484678981.png

Yine kendisine şimdi yazacağım eğer izin verirse seve seve eklerim.
Anlayışın için teşekkürler.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri