Yardım Forum Sağ Alt kısmında Uyarı Sistemi ve Profilde Konuşma Başlat

Yardım Forum Sağ Alt kısmında Uyarı Sistemi ve Profilde Konuşma Başlat
18
3K

hasannakyuz

Customer
Merhabalar ;

Forumunuzda bulunan uyarı sistemine benzer bu şekilde birşeyi nasıl yapabilirim acaba ? Yada hali hazırda bir eklentimidir.

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

2. olarak profil kısmında bulunan zarf şeklinde konuşma başlat kısmını nasıl yapabilirim.

İyi Forumlar Dilerim.

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Sizi anlıyorum. Bize destek olduğunuz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Ancak ürün XenForo Resmi sitesinde ücretsiz de verilmiş olsa da üretici izni alınması gerekmektedir. Bu konuda XenForo resmi destek sitesinde bir çok tartışma görebilirsiniz.

Kaynaklar tarafınızdan geliştirilmiş ise bunu sorunsuz olarak paylaşabilirsiniz. Tekrar ilginiz için teşekkür ederim.
uyarı sisteminden 1. kısmı çözdüm görmemişim boşa konu açtığım ıcın kusura bakmayın . 2 olarak profilde konusma baslat zarf seklını nasıl yaparım

Bu güzel bir öneri, özellikle destek amaçlı forumlarda ki benim de ihtiyacım kesinlikle çok işe yarayacaktır.

Uyarı kısmını Admin cp / uyarı yönetisi / uyarı ekle kısmından yapabılırsınız ben dıkkat edıp goremedıgım konuya onuda ekledım.

Merhabalar ;

Forumunuzda bulunan uyarı sistemine benzer bu şekilde birşeyi nasıl yapabilirim acaba ? Yada hali hazırda bir eklentimidir.

2. olarak profil kısmında bulunan zarf şeklinde konuşma başlat kısmını nasıl yapabilirim.

İyi Forumlar Dilerim.

1. Bu XenForo 'nun kendi uyarı sistemidir.

Bağlantı erişimi: /admin.php?notices/

2. Bu özellik bizim mevcut temamızda stil özelliği olarak bulunmaktadır. Fakat template modification - şablon değişikliği ile yapılabilir.
Ama eklenti olarakta paylaşabiliriz?

Hangisini istersiniz?

1. Bu XenForo 'nun kendi uyarı sistemidir.

Bağlantı erişimi: /admin.php?notices/

2. Bu özellik bizim mevcut temamızda stil özelliği olarak bulunmaktadır. Fakat template modification - şablon değişikliği ile yapılabilir.
Ama eklenti olarakta paylaşabiliriz?

Hangisini istersiniz?
evet hocam , uyarı sıstemınde gorememıstım o yuzden konu acmıstım , tekrar kusura bakmayın ayrıca ek olarak yınede bılgılendırme yaptıgınınz ıcın tesekkur ederım , acaba resımlı olarak sızın forumda kı gıbı nasıl ayarlıyabılırım , html kodlarında yardımcı olursanız sevınırım , 2. ozellık ıcınde eklentı yada sablom değişikliği olarak paylaşabilme imkanınız varsa çok sevinirim.

evet hocam , uyarı sıstemınde gorememıstım o yuzden konu acmıstım , tekrar kusura bakmayın ayrıca ek olarak yınede bılgılendırme yaptıgınınz ıcın tesekkur ederım , acaba resımlı olarak sızın forumda kı gıbı nasıl ayarlıyabılırım , html kodlarında yardımcı olursanız sevınırım , 2. ozellık ıcınde eklentı yada sablom değişikliği olarak paylaşabilme imkanınız varsa çok sevinirim.

Hepimiz insanız gözümüzden mutlaka bazı şeyler kaçabilir.
Bizim kullandığımız kodlar aşağıda belirtilmiştir.

HTML:

XDinc hocam deneme amaçlı yaptım anasayda resım gorunuyor ama doger kategorılere gectıgımde kaybolmakta ve cok ufak gorunmekte uyarı bıraz buuyk gorunur sekılde ve resmın tum sayfalarda gorunmesını nasıl sağlarım acaba ?

Postbitdeki ikon için birşeyler yaptım: Kullanım tekniği - Postbit'de konuşma başlat ikonu

Ekli dosyalar

• BassMan-ConversationButton-1.2.0.zip
    17.3 KB · Görüntüleme: 3
Sayın xmnxf ilgili dosya paylaşımları için lütfen Kaynaklar alanını kullanalım. Ayrıca eklentilerin paylaşılması konusunda üretici tarafından izinlerin alınması gerektiğini lütfen unutmayalım.

Saygılarımla...

Sayın xmnxf ilgili dosya paylaşımları için lütfen Kaynaklar alanını kullanalım. Ayrıca eklentilerin paylaşılması konusunda üretici tarafından izinlerin alınması gerektiğini lütfen unutmayalım.

Saygılarımla...
ucretsiz sunulan bir eklenti olduğu için paylaştım. xenforo .com dan da ucretsiz olarak indirilebiliyor... Üretli olsaydı paylaşmazdım:))

Sizi anlıyorum. Bize destek olduğunuz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Ancak ürün XenForo Resmi sitesinde ücretsiz de verilmiş olsa da üretici izni alınması gerekmektedir. Bu konuda XenForo resmi destek sitesinde bir çok tartışma görebilirsiniz.

Kaynaklar tarafınızdan geliştirilmiş ise bunu sorunsuz olarak paylaşabilirsiniz. Tekrar ilginiz için teşekkür ederim.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri