Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Eklenti İsteği Forum katogorileri (grid)

xmnxf

SMS Confirmed
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
19 Mar 2019
Mesajlar
80
Tepki puanı
40
Web Sitesi
www.supermeydan.net
Web site address
https://www.supermeydan.net
sizin sitenizde de bulunan cift sıra ızgaralı forum katogorileri eklentimidir bilmiyorum ama böyle bir eklentiye ihtiyacım var
customizexf.com da tam aradığım eklenti mevcut fakat paypal ile ödeme kabulettiği için alamıyorum (paypal türkiyeden ödeme kabul etmiyor maalesef)
 

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,311
Çözümler
2
Tepki puanı
1,984
Web Sitesi
xentr.net
Bahsetmiş olduğunuz konu bizim forum sistemimiz için kullandığımız stil özelliği olan forum düzenleridir. Bu seçenekleri Elegant Dark temasında da görebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz tema bundan sonra üretilecek olan tüm temaların genel çerçevesidir. Bu çerçeve üzerinden diğer temalar üretilecektir. Innovate ve Nerva tema serileri bu çerçevenin dışındadır.

Bu durum kullanmış olduğunuz temaya göre değişiklik gösterebilir. Özel talep ile bir destek bildirimi oluşturursanız web sitenizde kullandığınız tema için geliştirilebilir.

Sadece bu konuda açıklayıcı bir destek talebi oluşturun. Gerisi kolay...: ;)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst