Soru Forum Değişikliği İstatistiklere Yansımama Sorunu

Soru Forum Değişikliği İstatistiklere Yansımama Sorunu
8
2K

bebekforum

Licenced
SMS Confirmed
site: Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum
Site altyapısı: xenforo lisanslı forum sistemi
Xenforo versiyonu: xenforo2.1.8 patch 2
Php versiyonu: Php 7,3

Arkadaşlar Bebek Forum’un kategori ve forumlarında köklü değişiklikler yaptım. Yemek Tarifi isimli kategori mesajlarıyla silindi. Artı Tavsiye kısmında Bankacılık Finans isminde bir forum silindi. Tabii bunlarla beraber 50 civarı konu ve mesaj da silindi ancak forum istatistiklerinde bir eksilme yok. Bir kaç gündür.. Xenforo admin panelde müdahale etmeme rağmen değişiklik yok. Neden kaynaklı olabilir?

XenTR XDinc HytaleTurkiye Kunteper

AdminKP, Araçlar ve Bakım - Yenden yapılandır alanından konu ve mesajları yeniden oluşturmayı denedininiz mi ?

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

sanıyorum bir sıkıntı var ama çözemedim. Hata olsaydı forum hata mesajı verirdi.. Ya o silinenleri gerçekten silemedim. Biryerdeler.,, ulaşamıyorum.. Ya da o mesaj ve konuları forum saymamış. ?

Ya da cloudflare kaynaklı şu an değişti ancak yarın göreceğiz... ?

Bu aslında sistem tarafından cron olarak çalıştırılır. Ama illa yapayım derseniz /admin.php?cron/ sayfasından ilgili istatistik verilerini yeniden çalıştırabilirsiniz. ;)

Bu aslında sistem tarafından cron olarak çalıştırılır. Ama illa yapayım derseniz /admin.php?cron/ sayfasından ilgili istatistik verilerini yeniden çalıştırabilirsiniz. ;)

XenTR Osman abi ben zamanlanmış görevlerden hepsini çalıştırdım ancak olmadı. Sanıyorum sistemi rahat bırakırsam bu sorunu ilerleyen zaman içinde çözecektir diye düşünüyorum... Senin dediğin gibi bu işi sisteme bırakalım. Kolay değil 1 kategori ve neredeyse 15 forum ve bunlarla birlikte neredeyse 47 konu mesaj silindi... Amaç Bebek Forum konusu dışına çıkmasın. Bakıyorum rakip forumlara ne ararsan var... Hepsi konusu dışında beyaz eşya konusu bile var... Saçmalık... Ben de Yemek Tarifi ve Finansal Konuyu sildim. Konu ile alakasız.. Ve zaten bunlarla ilgili binlerce site var... Özümüze dönme operasyonu diyelim... ?

Hatta diyet ve Kişisel bakım ve güzellik iki forumu da silsem mi diye düşünüyorum?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri