Bilgi Değişim ve Farkındalık Arayanlara Müjde!

Bilgi Değişim ve Farkındalık Arayanlara Müjde!
17
3K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Değerli arkadaşlar,
Hepinize tekrar merhabalar.

Bir yapbozu tamamlamak bazen günler bazen haftalar alır...
Uzun bir yolcuğun varış noktası, sürükleyici bir uğraşın sonunda gelen başarı, belki de uykusuz gecelerin sesi olacak yeni tasarımlarla geliyoruz!

Ama öyle sıradan değil, değişim ve farkındalık arayanlara!

"Bazı şeyler aramakla bulunmaz ama bulanlar, arayanlardan çıkar” sözü ile XenTR 'yi tüm emekleri için tebrik ederek ona teşekkür ediyoruz.

Peki, değişimin önüne kendi koyduğunuz engelin farkında mısınız?

Bu sorunun cevabını eminiz ki yakında sizler bizim için aldığınız doğru kararlarla vereceksiniz. Gerek tasarım yapısı, gerekse eşsiz kodlama alanları ve sunduğu seçenekler ile bu stillerin her zaman olduğu gibi değişimin öncülüğü olacağına eminiz. Yeni tasarımların tüm üyelerimize merhaba diyeceği günler için artık geri sayıma geçiyoruz.

Bu duyuruyu fazla uzatmak istemiyoruz çünkü anlatacak çok şey olacak şimdiden okuyarak zaman ayıran hepinizi tekrar selamlıyor ve bilmenizi istiyoruz ki;

Farkında isek çözüm üretebiliriz, değişim yaratabiliriz çünkü bunu severek yapıyoruz!

XenTR Ekibi

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Her şeyden önce tüm ekip arkadaşlarıma desteklerinden dolayı canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız...

Aslında tasarım anlamında kendime özgü bazı prensiplerim var. Bazı alışkanlıkları değiştirmek ne yazık ki kolay olmuyor.:) Nihayetinde ekip arkadaşlarımın da önerilerini değerlendirerek onları da kırmadan prensiplerimden uzaklaşmam gereğini hissettim.

Temaları geliştirirken genel olarak her yapıda yeni bir kalıp kullanmayı tercih ediyorum. Evet belki bu benim için yorucu ve uykusuz geceler demek. Ama yapmış olduğum işi de gerçekten severek yapıyorum. Birde bazı akşamlar tüm ekiple muhabbeti...;)

Her neyse tasarım ile ilgili olarak detaylı anlatımlar ve videolar elbette olacaktır. Şu an web sitemizde görmüş olduğunuz yapı kısmi görülen alanlardır . Geliştirmelerimiz ve diğer entegrasyon işlemleri sürdürülmektedir.

Tüm kullanıcılarımızın bu konudaki yorumları daha ileriye dönük işler için çok kıymetlidir.

Saygılar XenTR...
Her şeyden önce tüm ekip arkadaşlarıma desteklerinden dolayı canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız...

Aslında tasarım anlamında kendime özgü bazı prensiplerim var. Bazı alışkanlıkları değiştirmek ne yazık ki kolay olmuyor.:) Nihayetinde ekip arkadaşlarımın da önerilerini değerlendirerek onları da kırmadan prensiplerimden uzaklaşmam gereğini hissettim.

Temaları geliştirirken genel olarak her yapıda yeni bir kalıp kullanmayı tercih ediyorum. Evet belki bu benim için yorucu ve uykusuz geceler demek. Ama yapmış olduğum işi de gerçekten severek yapıyorum. Birde bazı akşamlar tüm ekiple muhabbeti...;)

Her neyse tasarım ile ilgili olarak detaylı anlatımlar ve videolar elbette olacaktır. Şu an web sitemizde görmüş olduğunuz yapı kısmi görülen alanlardır . Geliştirmelerimiz ve diğer entegrasyon işlemleri sürdürülmektedir.

Tüm kullanıcılarımızın bu konudaki yorumları daha ileriye dönük işler için çok kıymetlidir.

Saygılar XenTR...

Değişik ama güzel :) Açıkcası karar veremedim... Ellerinize sağlık teşekkürler.

Ellerine sağlık XenTR ekibi. Gözümün neleri aradığını bence siz çok iyi biliyorsunuz :)

Heyecan verici bir tema . Hatta gelişmeleri görenler için vazgeçilmez olacak bence. Az heyecan katıp kenara çekileyim :)

Son düzenleme:
Elinize emeğinize sağlık değişim bazen ilerlemek gelişmek için gereklidir.

Mobil görünümde üst ikonlar bildirimler gözükmüyor.
Screenshot_20210122-123728_Chrome.jpg

Masallah elinize saglik super gorunuyor dark olaninida bekliyorum :love:

Slow Motion Reaction GIF by MOODMAN

Çok güzel olmuş , eski temayıda satışa çıkarırsanız olur yani ?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri