Yardım Chevereto script kodunu nereye eklemeliyim

Yardım Chevereto script kodunu nereye eklemeliyim
Çözüm
Merhaba;
Açıkçası ne yapmak istediğiniz konusunda bazen çok fazla düşünmek durumunda kalabiliyoruz. Şu konudaki kriterlere uygun olarak konu açmanız herkes için yararlı olacaktır.

Chevereto script kodunu eklemek için özel bir çaba vermeyin. Aşağıdaki eklenti zaten eklenmesi gereken yere kodu ekliyor.
Merhaba;
Açıkçası ne yapmak istediğiniz konusunda bazen çok fazla düşünmek durumunda kalabiliyoruz. Şu konudaki kriterlere uygun olarak konu açmanız herkes için yararlı olacaktır.

Chevereto script kodunu eklemek için özel bir çaba vermeyin. Aşağıdaki eklenti zaten eklenmesi gereken yere kodu ekliyor.

Çözüm
Evet şimdi tek sorun kaldı bu chevereto neden benim sunucumda bozuluyor yüklendikten sonra css bozulması oluyor :D

Neden temayı aldığın yere sormuyorsun?
Dilersen official forumda seni etiketleyerek soruyu ben ThemeHouse 'a ileteyim.
Probleme baksınlar.

Problem tema da değil ki. Cheveretoyu che.halilbeycan.com adresine kurdum sorun yok. cdn.robotikforum.net adresinde sorun var bunu bulmaya çalışıyorum.

Problem tema da değil ki. Cheveretoyu che.halilbeycan.com adresine kurdum sorun yok. cdn.robotikforum.net adresinde sorun var bunu bulmaya çalışıyorum.
cdn olayını ben de kullanıyorum. cdn yi farklı domaine taşırsan google amca msn amca bing amca ve yandex amca tarafında senin açından sorun olur bilgine..

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri