Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Yardım Chevereto script kodunu nereye eklemeliyim

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Screenshot gördüğüm bir sitede şöyle köşede çıkıyor nereden nasıl ekleyebilirim?

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Merhaba;
Açıkçası ne yapmak istediğiniz konusunda bazen çok fazla düşünmek durumunda kalabiliyoruz. Şu konudaki kriterlere uygun olarak konu açmanız herkes için yararlı olacaktır.

Chevereto script kodunu eklemek için özel bir çaba vermeyin. Aşağıdaki eklenti zaten eklenmesi gereken yere kodu ekliyor.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Evet şimdi tek sorun kaldı bu chevereto neden benim sunucumda bozuluyor yüklendikten sonra css bozulması oluyor :D

XDinc

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Lisanslı Üye
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
xentr.net
Evet şimdi tek sorun kaldı bu chevereto neden benim sunucumda bozuluyor yüklendikten sonra css bozulması oluyor :D

Neden temayı aldığın yere sormuyorsun?
Dilersen official forumda seni etiketleyerek soruyu ben ThemeHouse 'a ileteyim.
Probleme baksınlar.

robotikforum

Yasaklı
Yasaklı
XenTR Üyesi
Problem tema da değil ki. Cheveretoyu che.halilbeycan.com adresine kurdum sorun yok. cdn.robotikforum.net adresinde sorun var bunu bulmaya çalışıyorum.

bebekforum

XenTR Müşterisi
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Problem tema da değil ki. Cheveretoyu che.halilbeycan.com adresine kurdum sorun yok. cdn.robotikforum.net adresinde sorun var bunu bulmaya çalışıyorum.
cdn olayını ben de kullanıyorum. cdn yi farklı domaine taşırsan google amca msn amca bing amca ve yandex amca tarafında senin açından sorun olur bilgine..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6