Soru Brivium - Modern Statistic Konu Sahibinin Avatarını Gösterme

Soru Brivium - Modern Statistic Konu Sahibinin Avatarını Gösterme
6
2K

ByFataLTR

Licenced
Merhabalar, Brivium - Modern Statistic eklentisinde konu sahibinin avatarını göstermek istiyorum. Başka eklentilerde bu seçenek var ancak bunda yok. Diğer eklentiler de tam olarak işimi görmüyor açıkçası. Bu ihtiyaçlarımı tam olarak karşılıyor diyebilirim. Bu yüzden bunu düzenlemek istiyorum. Ben kendim ekledim bir şekilde kodları kurcalayarak ancak tam düzgün görünmüyor.

Bu işlemi nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Site adresim profilimde mevcut, konuya ekleyemedim.

Son düzenleme:
Merhabalar, Brivium - Modern Statistic eklentisinde konu sahibinin avatarını göstermek istiyorum. Başka eklentilerde bu seçenek var ancak bunda yok. Diğer eklentiler de tam olarak işimi görmüyor açıkçası. Bu ihtiyaçlarımı tam olarak karşılıyor diyebilirim. Bu yüzden bunu düzenlemek istiyorum. Ben kendim ekledim bir şekilde kodları kurcalayarak ancak tam düzgün görünmüyor.

Bu işlemi nasıl yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Site adresim profilimde mevcut, konuya ekleyemedim.

Takip ediyorum bu konuyu ben de aynı eklentiyi almayı düşünüyorum...

Bu arada brivium firmasından destek talebi oluşturarak sorunun çözümü için destek almayı denediniz mi? Destek talebi sonucundan ve cevaplarından haberimiz olursa bize de yardımı dokunur teşekkürler

Aslına bakarsanız istatistik eklentisi bir Xenforo site için çok gerekli çünkü site zaten çok yer kaplıyor ve her açılışta bir sürü sorgu çalışıyor istatistik eklentisi bu sorguları çok azaltıyor

Aslına bakarsanız istatistik eklentisi bir Xenforo site için çok gerekli çünkü site zaten çok yer kaplıyor ve her açılışta bir sürü sorgu çalışıyor istatistik eklentisi bu sorguları çok azaltıyor

İstatistik eklentisi sorgu yükü getirir başkanım :) Dikkatli kodlanmayan bir istatistik eklentisi resmen siteyi süründürür... Ben hatta kendi sitemde ziyaretçilere istatistik eklentisi kapattım.

Çok fazla sorgu getirir demiyorum ancak istatistik benzeri işlemler sorguyla dönecektir... En basitinden sitedeki son 10 konuyu getirmek bir sorgudur. Bu konulara verilen yanıtların sayısı bir sorgudur... xenforoda bunun için özel bir altyapı varmıdır bilemiyorum ancak sorgusuz olmaz gibi geliyor bana.

sonuçta bu işlemleri bebek forum da istatistik eklentisi olmadan widgetlarla yapıldığından dolayı hepsi birer sorgu oluyor..

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri