Soru Belirli Bir Kategoride ki konuya cevap yazabilmek için x mesaj sayısı

Soru Belirli Bir Kategoride ki konuya cevap yazabilmek için x mesaj sayısı
15
2K

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

Forumda istediğimiz bir kategoride ki konulara kullanıcıların cevap yazabilmesi için örneğin 20 mesaj sınırı olmasını nasıl ayarlarım acaba? Atıyorum x kategorisinde ki konuya cevap yazacağım zaman forumda 20 mesajım yoksa bana uyarı verecek bir eklenti var mı acaba böyle bir eklenti baktım fakat ben göremedim

Hasan kardeşim XenForo 2 sürümü için böyle bir eklenti var mı açıkçası bilmiyorum ama XF1 için brivium tarafından yapılmış ücretli bir eklenti olduğunu biliyorum.
Valla hala arıyorum abi ama, xf1 için olanına da denk gelemedim, onu xf2 ye uyarlarlar mı acaba talep etsem. Bir şekilde temin etmem gereken benim için elzem bir uygulama.

Bilemiyorum kendileri ile iletişime geç istersen. Ancak çok fazla ücret çıkaracaklarına eminim. :) Ayrıca bu tür eklenti taleplerini bizzat XenForo Resmi destek sitesinden güüvenilir kaynaklardan sağlaman senin için daha doğru olacaktır.

Bilemiyorum kendileri ile iletişime geç istersen. Ancak çok fazla ücret çıkaracaklarına eminim. :) Ayrıca bu tür eklenti taleplerini bizzat XenForo Resmi destek sitesinden güüvenilir kaynaklardan sağlaman senin için daha doğru olacaktır.
Orada da yazdım da pek anlaşamadım adamlar ile malum ingilizce kıt ?

Selamlar ;

Forumda istediğimiz bir kategoride ki konulara kullanıcıların cevap yazabilmesi için örneğin 20 mesaj sınırı olmasını nasıl ayarlarım acaba? Atıyorum x kategorisinde ki konuya cevap yazacağım zaman forumda 20 mesajım yoksa bana uyarı verecek bir eklenti var mı acaba böyle bir eklenti baktım fakat ben göremedim

Hasan bunun için bir eklenti kullanma bir kullanıcı kriteri oluştur,

Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Atıyorum 20 mesajı olduğunda bir kullanıcının X gruba terfi olsun de,

Sonra hangi kategoride sadece o gruba mesaj yanıtlama izni vermek istiyorsan sadece o üye grubuna konu açma veya yanıt verme izni ver olmaz mı?

İlla ki olmaz eklenti olsun diyorsan yaparız.

Hasan bunun için bir eklenti kullanma bir kullanıcı kriteri oluştur,

Atıyorum 20 mesajı olduğunda bir kullanıcının X gruba terfi olsun de,

Sonra hangi kategoride sadece o gruba mesaj yanıtlama izni vermek istiyorsan sadece o üye grubuna konu açma veya yanıt verme izni ver olmaz mı?

İlla ki olmaz eklenti olsun diyorsan yaparız.
Değerli bilgilendirmen için çok teşekkür ederim övünç hocam bunu denedim ama istediğim gibi olmadı. Yani zaten yeni üye olan kullanıcı kayıtlı üye grubuna giriyor başka bir grup’ a dahil etmek istemiyorum açıkcası, bir eklenti ile yapmak daha iyi olucak. Siz yapabilirseniz şayet daha makbule geçer xf forumda pm atan koderlar var ama adamlar ile anlaşamadığım için bir türlü pembe diziye döndü ? bana sorsan gayet güzel izah ediyorum ama işte ? yani ben bunu yarışmalar ve çekilişler isimli kategorimde kullanıcam öncelikle orada açılan konulara cevap yazabilmeleri için 20-30 ne ise o kadar mesajları olması gerekecek gibi.

HytaleTurkiye bu ürünü yaparak ekler misin mağaza alanına.
Dilersen birlikte de bakabiliriz.

hasannakyuz ;

Aşağıda yer alan sınırlamalar yeterli mi?
Bu sınırlamaları; seçeneklerden belirleyeceğiniz şekilde bir eklenti ekleyeceğim.
  • Post count
  • Reaction count
  • Trophy point
Sınırlamalara erişemeyen kullanıcı konulara cevap yazamayacak,
Ücretsiz bir ürün işini görecektir fakat çok kapsamlı bir uygulama ihtiyacınız olursa bu yönde yeni bir geliştirme yaparız.

hasannakyuz ;

Aşağıda yer alan sınırlamalar yeterli mi?
Bu sınırlamaları; seçeneklerden belirleyeceğiniz şekilde bir eklenti ekleyeceğim.
  • Post count
  • Reaction count
  • Trophy point
Sınırlamalara erişemeyen kullanıcı konulara cevap yazamayacak,
Ücretsiz bir ürün işini görecektir fakat çok kapsamlı bir uygulama ihtiyacınız olursa bu yönde yeni bir geliştirme yaparız.
Yeterli XDinc hocam. İstediğimiz kategoriye uygulayabileceğiz değil mi ? Ek olarak Konu sayısı' da ekleme şansımız var mı acaba ? Teşekkürler. Bir çok arkadaşımızın ihtiyacı olacak bir eklenti olacağına inanıyorum.

Yeterli XDinc hocam. İstediğimiz kategoriye uygulayabileceğiz değil mi ? Ek olarak Konu sayısı' da ekleme şansımız var mı acaba ? Teşekkürler. Bir çok arkadaşımızın ihtiyacı olacak bir eklenti olacağına inanıyorum.

Konu sayısı olmaz sebebi thread count için XF bir parametreye sahip değil.
Post için olabilir, ayrıca bir PHP fonksiyonu ile yap derseniz ücretli bir eklentiye dönüşür.
Ben ücretsiz şekilde basit bir fonksiyon olarak ekleyelim demiştim ama karar sizin...

Konu sayısı olmaz sebebi thread count için XF bir parametreye sahip değil.
Post için olabilir, ayrıca bir PHP fonksiyonu ile yap derseniz ücretli bir eklentiye dönüşür.
Ben ücretsiz şekilde basit bir fonksiyon olarak ekleyelim demiştim ama karar sizin...
Tamam hocam konu olmasın o zaman şayet zaman içerisinde ihtiyaç duyar isem iletişim kurarım konu ile alakalı tekrar teşekkürler

Valla hala arıyorum abi ama, xf1 için olanına da denk gelemedim, onu xf2 ye uyarlarlar mı acaba talep etsem. Bir şekilde temin etmem gereken benim için elzem bir uygulama.

xf1 için yakında xenforo .com bile desteğini çekecek diye bir yazı okudum. xenforo .com forum bölümünde.. Güncelleme yapıp xenforo2.x.x sürümlerine geçmenizde fayda var.

xf1 için yakında xenforo.com bile desteğini çekecek diye bir yazı okudum. xenforo.com forum bölümünde.. Güncelleme yapıp xenforo2.x.x sürümlerine geçmenizde fayda var.
Bu konuya bakabilirsiniz. 31 Aralık 2019 Tarihine kadar.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri