Soru Bazı kaynaklar neden gözükmüyor?

Soru Bazı kaynaklar neden gözükmüyor?
6
3K

exfurore

New member

Özellikle şu kaynakları görmek istiyorum, ancak ne yazık ki göremiyorum.
Bazı kaynakların tam içeriği görülebiliyor, bazı kaynakların ise görülemiyor.
Neden böyle ayrık bir durum oluşturuldu?

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

An itibari ile sizi yasaklama kararı aldım, kararımın da arkasındayım ilk günden bu güne yazdıklarınıza detaylı şekilde cevap verdik.
Fakat bizim ilkelerimiz var, elini kolunu sallayan gelmesin bizim çok üyeye ihtiyacımız yok.

Eğer dürüst ve zaten aldığı yanıtlara karşılık veren bir kullanıcı ise üyemiz ben bunu neden göremiyorum diye sormaz.
Sorduğunuz yerin başında eşek kadar yazıyor ama halan ben neden göremiyorum diye soran adama gösterecek tek şey var burada!
KAPI...

Özellikle şu kaynakları görmek istiyorum, ancak ne yazık ki göremiyorum.
Bazı kaynakların tam içeriği görülebiliyor, bazı kaynakların ise görülemiyor.
Neden böyle ayrık bir durum oluşturuldu?

XenForo Lisansınızı doğrularsanız görebilirsiniz.
Saygılar.

XenForo Lisansınızı doğrularsanız görebilirsiniz.
Saygılar.
Buradaki ayrık durum, ben bazı kaynakları lisans doğrulaması yapmadan da görebiliyorum. Peki neden? Ya tüm kaynaklar lisanslı üyelere açılmalı, ya da tüm kaynaklar herkese açılmalı. Sizce de bazılarının gözüküp bazılarının gözükmemesi saçma değil mi?

Buradaki ayrık durum, ben bazı kaynakları lisans doğrulaması yapmadan da görebiliyorum. Peki neden? Ya tüm kaynaklar lisanslı üyelere açılmalı, ya da tüm kaynaklar herkese açılmalı. Sizce de bazılarının gözüküp bazılarının gözükmemesi saçma değil mi?

Hiç değil lisansınız yoksa yok yazın!
Varsa uzatmayın doğrulmasını yapın artık bu konuda açıklama yapmaktan sıkıldım.

exfurore bir lisansınız var mı? Tekrar sorayım?

An itibari ile sizi yasaklama kararı aldım, kararımın da arkasındayım ilk günden bu güne yazdıklarınıza detaylı şekilde cevap verdik.
Fakat bizim ilkelerimiz var, elini kolunu sallayan gelmesin bizim çok üyeye ihtiyacımız yok.

Eğer dürüst ve zaten aldığı yanıtlara karşılık veren bir kullanıcı ise üyemiz ben bunu neden göremiyorum diye sormaz.
Sorduğunuz yerin başında eşek kadar yazıyor ama halan ben neden göremiyorum diye soran adama gösterecek tek şey var burada!
KAPI...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri