Yanıtlandı Açık Arttırma

Yanıtlandı Açık Arttırma
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasannakyuz

Customer
Selamlar ;

XF’ de açık arttırma sistemi var mı baya aradım ama bulamadım. Yoksa yapılabilir mi?

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net
öyle bir eklenti olmadığını düşünüyorum fakat işi bilen tarafından yapılabilir

Açık arttırma derken tam olarak nasıl birşey olacak daha fazla detay verebilirmisiniz?

Selamlar ;

XF’ de açık arttırma sistemi var mı baya aradım ama bulamadım. Yoksa yapılabilir mi?

Bunu yaparız, ama gerek var mı diye düşünüyorum?
Çünkü yapacak olsaydım şu şekilde yapardım!

• First post hariç, sadece custom thread field ile çalışan bir node seçimi
  • Custom filed olarak sadece teklif belirtilecek bir alan belirlenmesi
  • Auto close mantığı ile ilanın süresi geldiğinde oto kapanma
  • Belki sonrasında bir bildirim :) ve ilanın satıldı yada süresi doldu mantığına uygun oto prefix..

Yukarıda yazdıkalrımı da özel bir eklenti olmadan sistemi birazcık detaylı inceleyip ücretiz eklentiler sayesinde yaparsın.
Ama dersen hepsi bir eklenti de olsun yaparız.

Bence official da "Auction" desteği veren eklentileri bir incele varsa tabi bunu ben kontrol etmeden yazıyorum.

Saygılar.

hasannakyuz sen de araştırmalarını konu altında paylaşırsan sevinirim.
Duruma göre belki böyle bir ürün piyasada yoksa ücretli bir ürün olarak yukarıda anlatmaya çalıştığım yapıdan biraz gelişmiş şekilde yapabiliriz.
Teşekkürler.

hasannakyuz sen de araştırmalarını konu altında paylaşırsan sevinirim.
Duruma göre belki böyle bir ürün piyasada yoksa ücretli bir ürün olarak yukarıda anlatmaya çalıştığım yapıdan biraz gelişmiş şekilde yapabiliriz.
Teşekkürler.
az önce ona bakıyordum hocam resmi forumda bir konu var ve eklentiye talep var ama eklentiyi yapan yok henüz

az önce ona bakıyordum hocam resmi forumda bir konu var ve eklentiye talep var ama eklentiyi yapan yok henüz

Elimizde bir kaç iş var çok acil değilse Şubat ayına yetiştiririz kısacası önce bir mantık oluşturup sonrasında sistem üzerinde uygulamaya almak gerek.
Yapı olarak talip olanların bir biri arasında teklif geçişlerinde bildirim eklenebilir, ödeme sistemi entegre edilecek mi bunu göz önünde bulundurmak gerekir sonuçta ödeme sistemi olmadan kullanmak isteyen kullanıcı sayısı az olur.

Elimizde bir kaç iş var çok acil değilse Şubat ayına yetiştiririz kısacası önce bir mantık oluşturup sonrasında sistem üzerinde uygulamaya almak gerek.
Yapı olarak talip olanların bir biri arasında teklif geçişlerinde bildirim eklenebilir, ödeme sistemi entegre edilecek mi bunu göz önünde bulundurmak gerekir sonuçta ödeme sistemi olmadan kullanmak isteyen kullanıcı sayısı az olur.
Bir aciliyeti yok hocam. Doğru diyorsunuz ödeme sistemi de olmasını da ister bir çok kullanıcı mesela db kredilerini de kullanabiliriz normal ödeme yöntemi yanında diye düşündüm.

hasannakyuz beyin forumu balık üzerine bunun üzerinden örnek vereceğim.

mesela bir navigasyon sayfası açılır onun üzerine kodlamayla birlikte olta balık yemi balık tutmayla ilgili olarak ürün koyulur ve o ürünlere en çok kim miktar olarak bağış yaparsa kazanan o olur ve kargo ücretsiz kazanan kişiye kargolanır.

Bu konu hakkında detaylı bir ürünü sizlere 7 iş günü içerisinde sunmayı planlıyoruz.
Detaylar ve içerik ilgili eklenti için mevcut konusunda paylaşılacaktır.
Saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri