Eklenti İsteği Açık Arttırma ya da Entegre Edebileceğim bir Script

Eklenti İsteği Açık Arttırma ya da Entegre Edebileceğim bir Script

hasannakyuz

Customer
Herkese selamlar;

Uzun süredir açık arttırma eklentisi arıyorum. Resmî forumda bir kaç geliştirici ile görüştüm bir tane örnek gösterdiler ama pek hoşuma gitmedi yani tam bi açık arttırma sistemi değil, xenforaya entegre edebileceğimiz bir script varmıdır acaba bu konunda bilgisi olan var mı?

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Herkese selamlar;

Uzun süredir açık arttırma eklentisi arıyorum. Resmî forumda bir kaç geliştirici ile görüştüm bir tane örnek gösterdiler ama pek hoşuma gitmedi yani tam bi açık arttırma sistemi değil, xenforaya entegre edebileceğimiz bir script varmıdır acaba bu konunda bilgisi olan var mı?

hasannakyuz merhabalar, bu konuda bir proje sunabilmek için öncelikle istekleri çok iyi anlamak gerekiyor.
Türkiye'de ne yazık ki bu uyumu yakalamak kolay olmuyor, anlaşıyorsun aradan 10 dk geçiyor;

• Buda olabilir mi?
  • Burası söyle olsa olmaz mı?
  • Bu alana şunu ekleyebilir miyiz?
Sonra bir bakmışsın hooop!

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu yüzden açıkçası biz tercihen tüm isteklerin yazılı olduğu işlere yönelmeyi tercih ediyoruz.
Senin için eğer detaylı bir açıklama zor olmayacaksa ekleyebilir misin? Bizde bir değerlendirme yapalım.

Saygılar.
Herkese selamlar;

hasannakyuz merhabalar, bu konuda bir proje sunabilmek için öncelikle istekleri çok iyi anlamak gerekiyor.
Türkiye'de ne yazık ki bu uyumu yakalamak kolay olmuyor, anlaşıyorsun aradan 10 dk geçiyor;

• Buda olabilir mi?
  • Burası söyle olsa olmaz mı?
  • Bu alana şunu ekleyebilir miyiz?
Sonra bir bakmışsın hooop!

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bu yüzden açıkçası biz tercihen tüm isteklerin yazılı olduğu işlere yönelmeyi tercih ediyoruz.
Senin için eğer detaylı bir açıklama zor olmayacaksa ekleyebilir misin? Bizde bir değerlendirme yapalım.

Saygılar.

Reis ben tam bir şema oluşturayım kafamda o zaman, ondan sonra bu konu altında beyan edeyim. Artık ondan sonrasında nasıl olmalı konusuna geçeriz o zaman sen zaten konuyu biliyorsun :).

Quick Jump
2,626Konular
12,459Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri