Eklenti İsteği 2 adet eklenti

forisicle

New member
Öncelikle selamlar 2 adet eklenti soracaktım ücretli ücretsiz var mıdır birinci eklenti olarak foruma kayıt olan üyeler üye paneli üzerinden gebelik durumu girip tahmini doğum ayı girip o aya kadar üyenin imzasında sayaç olarak şu kadar aylık gebesiniz tarzında bir sayaç olsun istiyorum.
İkinci olarak konu içerisinde yazılan her mesajın tarih kısmında konu sahibinin adı yazsın istiyorum.

Bu iki eklenti için yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Öncelikle selamlar 2 adet eklenti soracaktım ücretli ücretsiz var mıdır birinci eklenti olarak foruma kayıt olan üyeler üye paneli üzerinden gebelik durumu girip tahmini doğum ayı girip o aya kadar üyenin imzasında sayaç olarak şu kadar aylık gebesiniz tarzında bir sayaç olsun istiyorum.
İkinci olarak konu içerisinde yazılan her mesajın tarih kısmında konu sahibinin adı yazsın istiyorum.

Bu iki eklenti için yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Selamlar,
Kadınlar Kulubun' de yer alan eski eklentinin aynısı mı istiyorsunuz?

Her ikisini de ücretli olacak şekilde yapabiliriz. sorun yok.
Saygılar.

evet genel olarak o tarz istiyorum ücret ne kadar olur tahmini iki eklenti için

Destek sistemi üzerinden iletişime geçerek detaylı şekilde talebinizi iletirseniz daha sağlıklı olacaktır.
Saygılar.

İş alımı kabul edilmiştir.
Pazartesi teslim edilmek üzere planlama yapılmıştır.

Ürününüze ait başlangıç çalışmalarını içeren bir ekran görüntüsü;
Her iki taraf için hayırlı olmasını dileriz.

1586080031786.png

Saygılar.

forisicle arkadaşımızın ürünleri teslim edilmiştir.
Kendisine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ürünler gayet güzel bir şekilde detaylı hazırlandı arkadaş çok ilgili her sorunumda yardımcı oldu sağolsun teşekkür ediyorum.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri