Theme Customizer
Özelleştirmeleri geri al

Paid Nerva Dark - Telif Hakkı Bilgisi

A skin with advanced features designed for XenForo 2.x.
Nerva Dark
Nerva Dark– premium XenForo 2.1.x theme with perfect responsive design and a lot of customization options available without any coding knowledge.

Ürün Lisans Ücreti

6 Aylık lisans ücreti
25.00 $
Lisans yenileme ücreti
10.00 $

Branding removal

Marka kaldırma ücreti
15.00 $
 • board.png
  board.png
  171 KB · Görüntüleme: 336
 • default-nodes.png
  default-nodes.png
  161.6 KB · Görüntüleme: 333
 • footer.png
  footer.png
  21 KB · Görüntüleme: 314
 • header.png
  header.png
  52.5 KB · Görüntüleme: 333
 • live_message.png
  live_message.png
  85.2 KB · Görüntüleme: 322
 • logo-block-navigation.png
  logo-block-navigation.png
  45.1 KB · Görüntüleme: 303
 • threads.png
  threads.png
  191.2 KB · Görüntüleme: 325

Genel Bakış Telif Hakkı Bilgisi Sürümler (20)ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Bu lisans sözleşmesinde belirtilen hakları ve yükümlülükleri dikkatle okuyunuz. Listelenen ürünler için şartları kabul edip etmediğiniz size sorulacaktır. Eğer kabul etmiyorsanız sitemiz üzerinde yer alan uygulamalar ve içerikten yararlanamazsınız.

XENTR Ürünlerinden herhangi birini kullanmanız, sözleşme şartlarını kabul ettiğinizi gösterir.

Bu sözleşme XENTR ile SON KULLANICI (gerçek veya tüzel üyeler) arasın da yapılan yasal bir sözleşmedir. XENTR Ürünlerini yüklemeniz, kullanmanız ve/veya paylaşmanız bu sözleşmenin hükümlerini kabul ettiğiniz anlamına gelir.

SON KULLANICI, yukarıda yazılı hükme aykırı davranması sebebi ile sözleşme konusu üründe meydana gelecek hasar ve ziyanlardan dolayı iş bu sözleşmenin aşağıda belirtilen sonuçların ortaya çıkmasında hükümlerinden yararlanma hakkının ortadan kalkacağını bildiğini beyan ve kabul eder.

SON KULLANICI, XENTR Ürünlerini sadece tek bir alan adında veya ağ ortamındaki sanal sunucu üzerine yükleyeceğini ve yalnızca bu ortamlarda kullanacağını, herhangi bir araçla ve herhangi bir şekilde sürekli veya geçici olarak başka bir ortama aktarmayacağını, lisansının paylaşılamayacağını ve ürünün değişik alan adlarında aynı anda kullanılamayacağını ve dokümantasyonunun çoğaltılıp kullanmayacağını, ÜRÜN ’e ait kaynak kodun değiştirilerek başka bir uygulamaya dönüştürmeyeceğini ve tekrar derleme işlemi yapmayacağını, kabul, taahhüt ve beyan eder.

SON KULLANICI'NIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ:

SON KULLANICI, ÜRÜNLER (Eklentiler ve stiller) için gerekli olan minimum sistem gereksinimlerini ürün tanıtım sayfasında görüntüleyebilir. Ürünler 'in çalışması için gerekli olan alt yapı hizmetleri

(Örnek: script, ek yazılım veya güncelleme gerektiren içerikler ürünü kullanacak kullanıcıya (gerçek veya tüzel üyeler) aittir.)

Kullanıcılar ürünleri satın alma aşamasında belirlenen ve tanımlı olan hakları, şartları kullanmayı kabul, taahhüt ve beyan eder.

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1. Hizmetler

XenTR
, XenForo tabanlı web siteniz için ücretsiz ve ücretli özel eklentiler ve stiller sunar. Eklentilerimiz, stillerimiz web sitemiz üzerinden dijital olarak indirilebilen ürünlerdir.

2. Ürün Abonelikleri

Tüm ürünlerimiz ilk 6 aylık abonelik paketleri ile birlikte gelir. Bu, XENTR Ürünleri için güncellemeleri indirebileceğiniz ve 6 aylık satın alma tarihine kadar özel destek forumuna erişebileceğiniz anlamına gelir. Ancak altı ay sonra, güncellemeleri indirmeye devam etmek ve özel destek forumu erişimi almak için aboneliğinizi yenilemeniz gerekir. Ancak bu aboneliğin, sitenize eklenen eklentilerin kullanımıyla hiçbir ilgisi yoktur. Aboneliğinizi yenilemeden, belirlediğiniz alan adınız üzerinde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

3. Ürünler için Garanti Şartları

XENTR
, sunmuş olduğu ürünleri XenForo'nun hangi sürümünde çalışacağı beyan eder. 3. parti bileşenler, eklentiler veya web tarayıcıları ile çalışacaklarını garanti etmez ve/veya bu konuda yasal bir açıklama sunmaz. Eklenti dosyaları değiştirildikten veya üçüncü taraf eklentileri yüklendikten sonra ortaya çıkan sorunlara yönelik destek isteklerini reddetme hakkımız saklıdır.

4. Ürünler için Destek Süreçleri

Eklentiler Desteği, eklentilerinizi kurmanıza, yapılandırmanıza ve düzenlemenize yardımcı olmak ve eklentileri gereksinimlerinize daha uygun hale getirmek için küçük değişiklikler yapmak konusunda size yardımcı olmaktır. Ağır özelleştirmeler yapmak veya ek özellikler oluşturmakla ilgili değil. Ayrıca, XenForo 'nun kendisine destek vermiyoruz, ne de eklentilerinizle kullanmayı seçebileceğiniz üçüncü taraf eklentileri için destek vermiyoruz. Eklentilerinizde henüz bulunmayan işlevler için kişiselleştirme beklenmemelidir.

Destek forumlarını genellikle her iş günü (Pazartesi - Cuma ) ve bazen de hafta sonları kontrol edeceğiz. Lütfen cumartesi ve pazar günleri cevap alamadığınız durumlarda ivedi ve tutarsız beklentiler içine girmeyin.

Unutmayın ki evrensel saat farklılıkları nedeniyle anında destek mümkün olmayabilir. Destek süreleri boyunca 24 saat içinde sorularınıza normal olarak cevap vermeye çalışacağız.

Eklenti Desteği yalnızca Destek Forumu'nda sağlanır. E-posta, yorum, Twitter, Facebook, Instagram üzerinden veya başka bir sosyal ağ üzerinden uygulama ve ürünler için herhangi bir destek vermiyoruz. Bu, tüm destek sorularını tek bir yerde toplamanın en etkili yoludur ve bu da tüm sorularınızı takip etmemizi kolaylaştırır.

5. Ürünlerin Uyumlulukları

Ürünlerimizi her zaman güncel tutmak ve XenForo'nun en son sürümüyle çalışmak bizim görevimizdir. Ürünler XenForo için kararlı sürümlerde geliştirilmiş ve hassas şekilde ayarlanmıştır, deneme ve/veya test sürümlerinde işlevselliği ile ilgili sorunlar olabilir.

6. Ürünler İçin Tarayıcı Uyumluluğu

XENTR Ürünleri
Firefox, Google Chrome, Safari ve Edge üzerinde çalışacak şekilde test edilmiştir. Kullanıcıların, tarayıcılarla bir uyumsuzluk tespit etmesi durumunda geri bildirim sistemini kullanması ve sorunu iletmesi gerekir.

7. Geri Ödeme Politikası

Stiller ve eklentiler gibi indirilebilir ürünler için, yazılım indirildikten sonra geri ödeme yapmayız. Bu politikanın sebebi, maddi olmayan geri alınamaz dijital ürünler sunduğumuz ve bu nedenle Ürünlerimizin iade edilmesinin mümkün olmadığıdır. Bir ürünün satın almadan önce size uygun olduğundan emin olmak için lütfen belirtilen demoyu inceleyin veya sorularınız için bizimle iletişime geçin.

8. Ürünler İçin Fiyat Değişiklikleri

XENTR
, sunmuş olduğu ürünleri herhangi bir zamanda ve zaman zaman önceden veya önceden bildirimde bulunmaksızın bir aboneliği (veya herhangi bir bölümünü) değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

9. Ürünler için Lisans URL-Alan Adı Tanımlama

Satın alma işleminden sonra, ürünün yükleneceği URL'yi girmelisiniz. URL adresi tanımlandığında, ürünü indirebilirsiniz. Girilen URL mevcut değilse veya yanlış bir URL ise, doğru URL girilene kadar lisansları askıya alma hakkımız vardır. Müşteri tarafından herhangi bir cevap veya düzeltme yapılmazsa, lisans kalıcı olarak askıya alınabilir.

10. Ürünlerde Markalama ve Lisansın Askıya Alınması

"Ücretsiz Markalama" seçeneğini satın almadan telif hakkımızı kaldırırsanız, önceden bildirimde bulunmaksızın lisansınızı geri alma hakkına sahibiz. Ürünlerimizi dağıtırsanız, ilişkili lisanslarınız hesabınıza bildirilmeksizin silinir.

10. Ürün Teslimatları

Ödemenizi başarılı bir şekilde aldıktan sonra, satın almış olduğunuz ürüne ait bilgiler kayıt olma aşamasında sitemizde tanımladığınız e-posta adresine gönderilir. Bu 24 saate kadar sürebilir, ancak genellikle saniyeler içinde olur. Bu süreden sonra bir e-posta almazsanız, web sitemiz aracılığıyla bize ulaşın. Verilen kimlik bilgileri ile giriş yaptığınızda, tüm eklentilerimize ve destek forumumuza anında erişebileceksiniz.

11. Fotoğraflar Telif Hakkı Bilgisi

Ürünlerin test sürümlerini (Demo) görüntülerken kullanılan birkaç örnek resim göreceksiniz. Bu fotoğraflar örnek görüntüler olarak sunulur ve sizin tarafınızdan da kullanılabilir. Eklentilerimizin hiçbiri telif hakkı alınmış fotoğraflarla paketlenmedi. Görsellerde kullanılan fotoğraflar GPL lisanslıdır ve buna göre kullanılabilir.

12. Ürünler için Ödeme Koşulları

Ürünlerimiz için standart kullanıcı erişimleri (yetki ve görüntüleme hakları) satın alma eylemlerini kolaylıkla tamamlayabilecek şekilde tanımlanmıştır. Belirlenen ödeme koşulları ile gerçekleştirilecek ödemelerin tüm yasal şartlara uygunluk sağladığını kullanıcılarımız için beyan ederiz.

13. Mülkiyet ve Sorumluluk

Değiştirilmiş veya değiştirilmemiş ürünlerimizin hiçbirine fikri veya münhasır mülkiyet talebinde bulunamazsınız. Tüm ürünler xentr.net ’e aittir.

14. Ürünler için Dosya Paylaşımı ve Dağıtımı

XENTR
herhangi bir ürün satın alırken ve indirirken, satın aldığınız ürünü veya tasarımın herhangi bir bölümünü (resimler, kodlar, xml dosyaları veya psd dosyaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) hiçbir koşulda yeniden dağıtmayacağınızı veya satmayacağınızı kabul edersiniz. Bu dosyaların dağıtılması (örneğin, dosya paylaşım sitelerinde veya warez sitelerinde) kesinlikle yasaktır.

Herhangi bir ürünü dağıtırken yakalanırsanız veya bir warez sitesi adına bir öğe satın alırsanız, hesabınız herhangi bir uyarı veya geri ödeme yapılmadan yasaklanır ve kişisel bilgileriniz inceleme için “XenForo Official Community” adresinde yönetim ekibine gönderilebilir. Warez sitelerini yönetme veya katkıda bulunma konusunda aktif bir şekilde yer alıyorsanız (bu siteden gelen ögeleri gönderme, isteme veya indirme, bu siteden gelen öğeler için bağlantı kurma veya gönderme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) bu web sitesinden herhangi bir ürün satın alma izniniz yoktur. Bunu yapmak, hesabınızın geri ödemeden derhal iptal edilmesine neden olur.

15. Resmi Tatil Günlerinde Destek Talepleri ve Destek Sistemi Kullanımı

Kullanıcıların ürünler için 7/24 kesintisiz destek beklemeleri olağandır biz müşteri geri bildirim ve dönüş sürelerimizi her zaman daha iyi sürelere erişmek adına inceliyoruz. Fakat, XENTR belirlenen yasal, resmi tatil günlerinde destek sistemi üzerinden açılan biletlere dönüş yapmama hakkına sahiptir. Belirlenen bu beyan olağan dışı durumlar (alt-yapı çalışmaları, doğal afetler sınırlı elektrik kesintileri vb. gibi) içinde geçerlidir.

16. Şartlar ve Koşullarda Değişiklikler

Bu Şartlar ve Koşullar önceden bildirilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bir ürün satın alırken ve bu web sitesini kullanırken, bu Hüküm ve Koşulların en son sürümüne bağlanırsınız.

17. Bize Ulaşın

Bu web sitesine herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İş bu sözleşme konusu olan Ürünlerin değiştirilmesi veya geliştirilip yenilenmesi durumunda, iş bu sözleşme hükümleri, taraflar arasında akdedilen yeni sözleşme ile ortadan kaldırılmadığı sürece geçerlidir.

Saygılarımızla,

XENTR Yönetimi


TERMS AND CONDITIONS

Please read these terms and condıtıons carefully before usıng thıs web sıte. Your use of thıs web sıte confırms your uncondıtıonal acceptance of the followıng terms and condıtıons. If you do not accept these terms and condıtıons, do not use thıs web sıte.

This EULA is a legal agreement between XENTR and END USER (natural or legal members). If you install, use and / or share XENTR Products, you agree to the terms of this agreement.

END USER declares and accepts that because of the damages and damages that will occur in the product subject to the contract due to acts contrary to the aforementioned clause, the work shall be abolished for the right to benefit from the provisions in the occurrence of the following results.

END USER shall not install and use XENTR Products on a single domain name or on a virtual server in a network environment and shall use it only in such environments, not to transfer it permanently or temporarily to any other media, in any way, to share the license and to use the product in different domains whether or not the documentation will be reproduced, the source code of the PRODUCT will be changed to another application and will not re-compile, accept, commit and declare.

END USER'S RIGHTS AND OBLIGATIONS

END USER can display the minimum system requirements for PRODUCTS (Plug-ins and styles) on the product introduction page. Infrastructure services required for products to work (Example: script, additional software, or content that requires an update is owned by the user (real or legal members) who will use the product.

Users agree to use the rights, terms and conditions defined and defined at the stage of purchasing the products, and declares them.

1. Product Services

XENTR products provides you free and paid premium add-ons for your XenForo website. Our products are sold as a digital download through our website.

2. Add-ons Subscription

All our premium products comes with initial 6 months of Subscription. This means that you can download the updates and get private support forum access till 6 months of purchase date. But after six months, you will need to renew your subscription in order to continue downloading updates and get private support forum access. But this subscription has nothing to do with the usages of the add-ons to your site. You can use it in your site as long as you want it without renewing your subscription.

3. Warranty

Our products are guaranteed to run on the latest stable version of XenForo. We cannot guarantee they will function with all 3rd party components, plugins or web browsers. We reserves the right to reject support requests for problems that occur after add-ons files have been modified or third party plugins have been installed.

4. Products Support

Add-ons Support is about helping you to install, configure and tweak your add-ons, and make small modifications to make the add-ons better suited to your needs. It is not about making heavy customizations or creating additional features. Furthermore we don’t offer support for XenForo itself, nor do we provide support for any third-party plugins you might choose to use with your add-ons. You should not expect customization for functionality not already provided within your add-ons.

We will check the support forums usually every workday (Monday through Friday), and sometimes on weekends. But please do not expect to get a reply on Saturday and Sunday. Please keep in mind that due to the time difference instant support may not be possible. We will try to reply to your questions normally within 24 hours during the support times.

Add-ons Support is provided only on the Support Forum or Support Form. We do not give any support via e-mail, comments, Twitter, Facebook or any other means. This is the most efficient way to have all support questions at one place which makes it easier for us to keep track of all your questions.

5. Add-ons Compatibility

It is our duty to always keep the add-ons up-to-date and working with the latest version of XenForo. Our add-ons are developed and fine-tuned for XenForo or higher, any version prior to that may have problems with some add-ons functionality.

6. Browser Compatibility

Our add-ons have been tested to work on Firefox, Google Chrome, Safari and Edge. Users must use the feedback system if they detect any incompatibility or bug with the browsers and forward the issue.

7. Refund Policy

For purchases for downloadable products, such as add-ons, we do not provide any refunds after the software has been downloaded. The reason for this policy is because we offer intangible irrevocable digital Products and as such, there is no way for our Products to be returned. To ensure a product is right for you before purchasing, please review our demo, or contact us with any questions you may have.

8. Price Changes

XENTR products reserves the right at any time and from time to time to modify or discontinue, temporarily or permanently, a subscription (or any part thereof) with or without notice.

9. License URL Valid

After your purchase, you must enter the url on which the product will be installed. Once the url enters, you will be able to download the product. If the url entered does not exist or it is a false url, we grant ourselves the right to suspend the licenses until the correct URL is entered. If no reply or correction is made by the customer, the license may be suspended permanently.

10. Withdrawal of License

If you remove our copyright without purchasing the "Branding Free" option, we give ourselves the right to withdraw your license without notice. If you distribute our products, your associated licenses to your account will be deleted without notice.

10. Delivery

After we have successfully received your payment, your add-ons XENTR Subscription or Individual add-ons information will be emailed to the email adress you provided. This may take up to 24 hours but usually happens within seconds. If you do not receive an email after this time period, contact us through our website. Upon logging in with the provided credentials, you will have instant access to all our add-ons and the support forum.

11. Photos Copyright Info

When viewing the add-ons demos you will see several photographic images used. These photos serve as example images and also can be used by you. None of our add-ons come packaged with any copyrighted photography. The photos used in the demos are GPL licensed and can be used accordingly.

12. Ownership and Liability

You may not claim intellectual or exclusive ownership to any of our products, modified or unmodified. All products are property of Xenforo Türkiye .

13. File-sharing and distributing

When purchasing and downloading any products from this site, you agree that you will not redistribute or resell your purchased item, or any part of the design (including but not limited to images, code, xml files or psd files) under any circumstance. Distributing these files (eg. on file-sharing sites or warez sites) is highly prohibited. If you are caught distributing any files from XENTR or if you buy an item on behalf of a warez site, your account will be banned without warning or refund and your personal details may be sent to Invision Power Services for review. You do not have permission to purchase any products from this website if you are actively involved in administrating or contributing to warez sites (including but not limited to posting, requesting or downloading items, donating or posting links to items originating from this site). Doing so will result in the immediate cancellation of your account without refund.

14. Modifications to Terms & Conditions

These Terms & Conditions may be modified at any time without notice. When purchasing a product and using this website, you are bound to the latest version of these Terms & Conditions. Last modified on Feb 18, 2019.

15. Support Requests and Support System Use on Public Holidays

It is common for users to expect 7/24 uninterrupted support for our products, so we look at our customer feedback and turnaround times to achieve better times. However, XENTR has the right not to return to the tickets issued on the legal and public holidays. This declaration is valid in exceptional cases (such as infrastructure works, natural disasters, limited power cuts etc.).

16. Contact Us

Feel free to contact us if you have any questions to this website. You can contact us through our contact form.

Ürün Bilgileri

XenForo 2.1.x XenForo 2.2.x
Satıcı
XenTR
Yayınlanma tarihi
Son güncelleme
0% 0.00 Oylama 0 İnceleme

Ürünü Sosyal Ağ İle Paylaş

Üst