Bilgi Yeni Revolution Tasarım

Bilgi Yeni Revolution Tasarım
4
2K

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
2,138
Çözümler
69
Tepki puanı
2,725
Puanları
113
Herkese merhaba;

Yeni bir custom tasarım üzerinde çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Bu tasarım hem horizontal hemde vertical menu içerecektir. Tamamen mobil uyumlu olarak geliştirilmek istenilen bu tasarım hakkında lütfen olumlu olumsuz yorumlarınızı belirtiniz.

Bu tasarım da yine kendisine özgü fremework ile hazırlanmaktadır. Aşağıdaki videoda tasarımın henüz taslak yapısı yer almaktadır. Yine çok zengin yönetilebilir admin panel yapısı ile değişik bir tasarım olma konusunda iddialı olacağı kesin.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Tasarımın vertical menu yapısı tamamen kendi hazırladığımız jquery ve less yapısı ile sistemin canvas menu yapısından ayrıştırılmıştır. Bu sayede her iki menüyü de sorunsuz olarak kullanabilecek istenilen düzenlemeler rahatlıkla admin panel üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Tasarıma eklenmesi planlanan özellikler arasında standart kendi tasarımlarımızda kullanmış olduğumuz diğer stil özelliklerinin yanı sıra görsel açıdan da zenginlik katacak bazı yeni özellikler yer alacaktır.

Her zaman olduğu gibi XenForo 'nun güncel sürümlerine uyumlu olacak şekilde ileriye dönük güncelleme kolaylığı sağlayacak şekilde şablon yapıları planlanmaktadır.

Tasarım geliştirirken amacımız kullanıcı dostu arayüzler geliştirmek olmuştur. Mümkün olduğunca kod bilgisine sahip olmayan kullanıcıları da düşünerek her şeyi admin paneli üzerinden bir tık seviyesinde kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Beklediğim tasarım geliyor.
 
Bu vesile ile kendi adıma bir haftalık izin sonrasında yoğun iş tempolarına rağmen her türlü destekleri ve ilgileri için XenTR ekip arkadaşlarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Yeni tasarım taslağı çıkarıldıktan sonra gerekli modifikasyonların eklenme sürecine geçiş yapılacaktır. Tasarım ile ilgili gelişmeleri bu başlık altında vermeye devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:
Quick Jump
2,628Konular
12,461Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri
Üst