• Web sitemize kayıt olmak ve onay işlemleri ile ilgili genel bilgilendirme için buraya tıklayınız

Bilgi Yeni Revolution Tasarım

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,744
Çözümler
19
Tepki puanı
2,445
Puanları
113
Herkese merhaba;

Yeni bir custom tasarım üzerinde çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Bu tasarım hem horizontal hemde vertical menu içerecektir. Tamamen mobil uyumlu olarak geliştirilmek istenilen bu tasarım hakkında lütfen olumlu olumsuz yorumlarınızı belirtiniz.

Bu tasarım da yine kendisine özgü fremework ile hazırlanmaktadır. Aşağıdaki videoda tasarımın henüz taslak yapısı yer almaktadır. Yine çok zengin yönetilebilir admin panel yapısı ile değişik bir tasarım olma konusunda iddialı olacağı kesin.


Tasarımın vertical menu yapısı tamamen kendi hazırladığımız jquery ve less yapısı ile sistemin canvas menu yapısından ayrıştırılmıştır. Bu sayede her iki menüyü de sorunsuz olarak kullanabilecek istenilen düzenlemeler rahatlıkla admin panel üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Tasarıma eklenmesi planlanan özellikler arasında standart kendi tasarımlarımızda kullanmış olduğumuz diğer stil özelliklerinin yanı sıra görsel açıdan da zenginlik katacak bazı yeni özellikler yer alacaktır.

Her zaman olduğu gibi XenForo'nun güncel sürümlerine uyumlu olacak şekilde ileriye dönük güncelleme kolaylığı sağlayacak şekilde şablon yapıları planlanmaktadır.

Tasarım geliştirirken amacımız kullanıcı dostu arayüzler geliştirmek olmuştur. Mümkün olduğunca kod bilgisine sahip olmayan kullanıcıları da düşünerek her şeyi admin paneli üzerinden bir tık seviyesinde kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

Fatih

Member
Licenced
Customer
XenTR Üyesi
Katılım
5 Ağu 2019
Mesajlar
94
Tepki puanı
51
Puanları
18
Beklediğim tasarım geliyor.
 

Asi_İsyankar_30

Kayıtlı Kullanıcı
XenTR Üyesi
Katılım
18 Haz 2019
Mesajlar
62
Tepki puanı
69
Puanları
18
Hiç kuşku yokki mükemmel bir tasarım ve harika bir tema daha geliyor şimdiden emeklerinize saglık XenTR ve XDinc
 

XenTR

Well-known member
Admin
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,744
Çözümler
19
Tepki puanı
2,445
Puanları
113
Bu vesile ile kendi adıma bir haftalık izin sonrasında yoğun iş tempolarına rağmen her türlü destekleri ve ilgileri için XenTR ekip arkadaşlarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Yeni tasarım taslağı çıkarıldıktan sonra gerekli modifikasyonların eklenme sürecine geçiş yapılacaktır. Tasarım ile ilgili gelişmeleri bu başlık altında vermeye devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:
Üst