Welcome to XENTR - Think Different and Make it...

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bilgi Yeni Revolution Tasarım

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,334
Çözümler
4
Tepki puanı
2,029
Web Sitesi
xentr.net
Herkese merhaba;

Yeni bir custom tasarım üzerinde çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Bu tasarım hem horizontal hemde vertical menu içerecektir. Tamamen mobil uyumlu olarak geliştirilmek istenilen bu tasarım hakkında lütfen olumlu olumsuz yorumlarınızı belirtiniz.

Bu tasarım da yine kendisine özgü fremework ile hazırlanmaktadır. Aşağıdaki videoda tasarımın henüz taslak yapısı yer almaktadır. Yine çok zengin yönetilebilir admin panel yapısı ile değişik bir tasarım olma konusunda iddialı olacağı kesin.


Tasarımın vertical menu yapısı tamamen kendi hazırladığımız jquery ve less yapısı ile sistemin canvas menu yapısından ayrıştırılmıştır. Bu sayede her iki menüyü de sorunsuz olarak kullanabilecek istenilen düzenlemeler rahatlıkla admin panel üzerinden gerçekleştirilebilecektir.

Tasarıma eklenmesi planlanan özellikler arasında standart kendi tasarımlarımızda kullanmış olduğumuz diğer stil özelliklerinin yanı sıra görsel açıdan da zenginlik katacak bazı yeni özellikler yer alacaktır.

Her zaman olduğu gibi XenForo'nun güncel sürümlerine uyumlu olacak şekilde ileriye dönük güncelleme kolaylığı sağlayacak şekilde şablon yapıları planlanmaktadır.

Tasarım geliştirirken amacımız kullanıcı dostu arayüzler geliştirmek olmuştur. Mümkün olduğunca kod bilgisine sahip olmayan kullanıcıları da düşünerek her şeyi admin paneli üzerinden bir tık seviyesinde kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.
 
Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/

Fatih

Lisanslı Üye
Lisanslı Üye
Müşteri
XenTR Üyesi
Katılım
5 Ağu 2019
Mesajlar
72
Tepki puanı
35
Beklediğim tasarım geliyor.
 

XenTR

XenTR Yönetici
Admin
XenTR Mod
Müşteri
SMS Confirmed
XenTR Üyesi
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,334
Çözümler
4
Tepki puanı
2,029
Web Sitesi
xentr.net
Bu vesile ile kendi adıma bir haftalık izin sonrasında yoğun iş tempolarına rağmen her türlü destekleri ve ilgileri için XenTR ekip arkadaşlarıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Yeni tasarım taslağı çıkarıldıktan sonra gerekli modifikasyonların eklenme sürecine geçiş yapılacaktır. Tasarım ile ilgili gelişmeleri bu başlık altında vermeye devam edeceğiz.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst