Premium [XTR] Verified Users - Doğrulanmış Kullanıcı Rozeti [Deleted]

Premium [XTR] Verified Users - Doğrulanmış Kullanıcı Rozeti [Deleted]
106
25K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet ... başka bir sorun var ama anlayamadım..

Merhaba, bu kısmı Türkçeleştiremedim:

Ekran Resmi 2020-08-23 00.40.14.png

Bu eklentiye şöyle bir özellik eklenebilir mi ; örnek veriyorum ben bir markanın temsilcisiyim, eklentiye ait bir rozet başvuru formu ile rozet talebinde bulunarak, yönetici tarafından onaylanması ( o markanın gerçekten temsilcisi olduğumun tespiti onaylandıktan sonra ) halinde rozet profile eklense ?

Bu eklentiye şöyle bir özellik eklenebilir mi ; örnek veriyorum ben bir markanın temsilcisiyim, eklentiye ait bir rozet başvuru formu ile rozet talebinde bulunarak, yönetici tarafından onaylanması ( o markanın gerçekten temsilcisi olduğumun tespiti onaylandıktan sonra ) halinde rozet profile eklense ?

Hasan selamlar bu eklenti iki şekilde çalışır,

1. Onaylı üye grubu oluşturur onları otomatik rozet verirsin
2. Yönetici tarafından onaylanması kararlaştırılan kullanıcılar (Kullanıcı düzenleme alanında) doğrulanmış kullanıcı rozeti atarsın. (Bu seçenek senin sorununu çözer diye düşünüyorum.)

Saygılar.

Hasan selamlar bu eklenti iki şekilde çalışır,

1. Onaylı üye grubu oluşturur onları otomatik rozet verirsin
2. Yönetici tarafından onaylanması kararlaştırılan kullanıcılar (Kullanıcı düzenleme alanında) doğrulanmış kullanıcı rozeti atarsın. (Bu seçenek senin sorununu çözer diye düşünüyorum.)

Saygılar.
Yok eklenti de sorun yok hocam benim ki sadece fikir. Yoksa eklenti ihtiyacı Fazlası ile karşılamakta.

Hasan 'ın isteğine şöyle bir ilave yapayım o zaman. Bahsettiği gibi firma temsilcilerine vs admin farklı renkte bir rozet verebilse daha şık olur. Hatta onlarda Marka Temsilcisi olarak popup çıksın. Ha bunlarda firma maili zorunluluğu olsa iyi olur ama tartışılırda :)

Hasan 'ın isteğine şöyle bir ilave yapayım o zaman. Bahsettiği gibi firma temsilcilerine vs admin farklı renkte bir rozet verebilse daha şık olur. Hatta onlarda Marka Temsilcisi olarak popup çıksın. Ha bunlarda firma maili zorunluluğu olsa iyi olur ama tartışılırda :)

Fatih merhabalar,
Bu mümkün ama bunun için farklı uyarlamalar yapmak gerekir;
Örneğin dediğinizi yapamabilmek için user bazında bir değer kaydedeceğimiz yeni bir tablo eklenir, bu grub bazında olanlarda yer alamaz fakat kullanıcı düzenleme alanında yeni bir veri girişi alanı ile desteklenir baktığımızda bu yazdığım çok kısa olsada yapımı kısa olmayacak. (Bunu ücretli sürüm olarak yapabiliriz.)

Burada önemli olan nokta ihtiyaçlar ve onları karşılayacak doğru uygulamaları belirlemektir. Bu bir rozet eklentisi değil ama siz bu kapsamda kullanmak istiyorsunuz bu yüzden bence ücretsiz rozet eklentilerine yönelmek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Yinede bir değerlendirme yapabiliriz fakat bu kısa vadede olmayacaktır, XF 2.2 geliyor, güncellenmesi gereken ürünlerimiz henüz tam olarak bitmedi, yeni temalar ve çalışması devam eden eklentiler var bunlar tamamlanınca bu taleplerin gözardı edilmeyeceğine emin olun.

Saygılar.

I plan to use this system similar to twitter, if I am fortunate enough to get anyone connected to Resident Evil or Capcom sign up to Umbrella Online.. :)

Thank you for your work, as ever.

I plan to use this system similar to twitter, if I am fortunate enough to get anyone connected to Resident Evil or Capcom sign up to Umbrella Online.. :)

Thank you for your work, as ever.
I hope it works for you, my dear friend.
Stay safe!

Selamlar ;

Çevrim içi üyeler ve Bugün ziyaret edenler widgetlerinde doğrulanmış kullanıcı rozetinin boyutunu ufaltmak için şöyle bir kod uyguladım extra.less içerisine, istediğim oldu ama doğru şekilde mi uyguladım onu bilemediğimden sormak istedim.

Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

Sonuç itibari ile ilgili ikonun font-size değerini düşürerek doğru bir işlemdir. Dikkat etmeniz gereken ikonun boyutunu nerede düşürmek istiyorsanız ilgili alana bağlı bir üst class yapısını yada widget'a bağlı ise data-widget-definition="key_id" kodunu kullanacağınız css fonksiyona dahil etmek olacaktır. Böylece diğer alanlarda sorunların oluşmasının önüne geçmiş olurusunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri