Premium [XTR] Verified Users - Doğrulanmış Kullanıcı Rozeti [Deleted]

Premium [XTR] Verified Users - Doğrulanmış Kullanıcı Rozeti [Deleted]
106
26K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XDinc izinleri de verdim fakat kullanıcı düzenle dediğim de,
AdminCP panel de Verify state kısmı gelmiyor neden olabilir. :unsure:

1558280781987-png.1122

Mirliva Kontrol etmeme izin verir misiniz?
Bir baksak birlikte.

Elıne saglık Sms Dogrulama eklentısıyle beraber guzel 2lı olacaklar.

SMS Doğrulyan kullanıcılara bunu ekleme konusunda henüz karar vermedim ama olabilir diye düşünüyorum.
Bence mail onaylı kullanıcılar yerine direkt T.C ve SMS onaylı kullanıcılar için olması gerektiğini düşünüyorum , mesela SMS ve T.C onayı kayıt olurken zorunlu tutulmaz ama yapan kullanıcılar rozet sahibi olabilir gibi yani bence , diğer türlü her kullanıcının rozet alması kötü görüntü oluşturur gibi geldi bana ve aktif kullanıcıları birbirinden ayırmak için de ideal gibi geliyor

Bence mail onaylı kullanıcılar yerine direkt T.C ve SMS onaylı kullanıcılar için olması gerektiğini düşünüyorum , mesela SMS ve T.C onayı kayıt olurken zorunlu tutulmaz ama yapan kullanıcılar rozet sahibi olabilir gibi yani bence , diğer türlü her kullanıcının rozet alması kötü görüntü oluşturur gibi geldi bana ve aktif kullanıcıları birbirinden ayırmak için de ideal gibi geliyor
Aynı şekilde düşünüyorum ,, Herkes istediği yerden istediği gibi sahte Mail adresi alabiliyor Mail adresi ile kullanıcı doğrulaması pek mumkun değil

Şahsen bana bu şekilde ki bir eklenti şiddetle gerekli balıkçılık üzerine bir foruma sahip olduğum için gelen konu ile alakası olmayan öylesine üye olan kullanıcılar olabiliyor ben şahsen forumum da aktif ve konu ile ilgili kullanıcılar olmasını istiyorum luzumsuz olduğunu gerek üye olurken girdiği bilgiler gerek ise foruma üye olup uğramayan kullanıcıları tek tek tespit ederek üyeliklerini siliyorum , toplu mail gönderip mail gitmedi hatası aldıklarım da dahil sallama mail yazanlar da mevcut

Benim farklı bir sitemde, kullanıcı doğrulama özelliği var.
Sistem manuel olsa da şöyle çalışıyor.
Kişi siteye sadece
e-posta
kullanıcı
şifre ile üye oluyor.

Sonra profilinde istediği alanları doldurabiliyor.
Kişi dilerse eğer "Hesabımı Doğrula" kısmındaki bilgileri doldurup, TC'sinin göründüğü bir belgeyi yüklemek zorunda.
Manuel kontrol sonrası her şey okeyse, hesabının onaylı olması için onay veriyorum.

Kullanıcı dilerse Adı Soyadını A*** S**** şekline de dönüştürebiliyor.

Bu eklentide TC'nin manuel alınması yerine, sistemden kontrolüne bağlı olarak bu adımlar basitçe uygulanabilir belki, fikir vermesi için yazdım.

SMS Doğrulyan kullanıcılara bunu ekleme konusunda henüz karar vermedim ama olabilir diye düşünüyorum.
Kesinlikle Sms,TC kimlik dogrulamasi yapan eklentilere bu ozellik gelmeli.

Mail dogrulamasinin cok bi esprisi yok.
adam gecici maille uye oluyor.
uye olunan mail birkac saat sonra kapaniyor
sistemin attigi mailler geri donuyor.
mail hesabinda bunuda görüyoruz.
bu tarz üyelikler yuzdesel anlamda cok olmasada var.
onay rozeti bu yuzden sms,tc verilmeli.

Emeğinize sağlık. Bu eklentiyi inşallah en kısa zamanda indiriz.

Emeğine sağlık sorunsuz çalıştı.
Bir sorunum var. Çevrimiçi Üyeler de görünmesi iyi olmamış. Onu nasıl gizliyebiliriz.

Belırlı kullanıcıları yerıne belırlı grubu dogrulanmıs gostermek ıcın

gereklı revızyonu yapabılırmıyız.

Belırlı kullanıcıları yerıne belırlı grubu dogrulanmıs gostermek ıcın

gereklı revızyonu yapabılırmıyız.

Mevcut özelliğin dışında ek olarak grup özelliği mi olsun yoksa sadece grup mu?

Sanırım bu şekilde yeterli?
Başka bir isteği olan var mı yayınlayacağım sonra araya başka işler alamam.

1568656444383.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,628Konular
12,461Mesajlar
1,432Kullanıcılar
waz000000Son Üye
Geri