[XTR] Unlimited Prefix Styles

Premium [XTR] Unlimited Prefix Styles 1.0.2

indirmek için izniniz yok
Premium [XTR] Unlimited Prefix Styles
32
8K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
XDinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Unlimited Thread Prefix Styles - Best way to create unlimited thread prefix style .

This add-on allows you to create unlimited thread prefix style and you may select to them easily per each prefix.

XenForo 2.2.x Compatibility
  • Requires PHP 7.2+
  • Supports only XF 2.2.2+
Note: Please do not install the add-on, if you are using lower than XF 2.2+.
This version only support to XF 2.2+.

Features
  • Adding unlimited style
  • Define to easily
  • Prefix style effects
  • Enable or disable prefix style system

[ATTACH...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Working Work From Home GIF

Yep nice one, I'll try it for our forum and leave a review later :)

Nice work,
Looks great on the default theme however it seems to be cramped together on any other theme, is there a way to fix that?

Question.png

Selamlar;

Prefix ile ilgili enteresan bir sorun yaşıyorum bu eklenti ile alakalı değil, manuel yaptığımda' da aynı olmakta. Örneğin; Alım - Satım bölümü için satılık prefixi oluşturuyorum ve sadece o bölümü seçiyorum ama bazı konularda ve makalelerin başlıklarında da satılık öneki çıkıyor bu neden olabilir acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    133.9 KB · Görüntüleme: 10
Selamlar;

Prefix ile ilgili enteresan bir sorun yaşıyorum bu eklenti ile alakalı değil, manuel yaptığımda' da aynı olmakta. Örneğin; Alım - Satım bölümü için satılık prefixi oluşturuyorum ve sadece o bölümü seçiyorum ama bazı konularda ve makalelerin başlıklarında da satılık öneki çıkıyor bu neden olabilir acaba?
Kelimelerde karışıklık olabilir. O kelimeyi dillerde aratarak kontrol eder misin? Daha önce karşılaştığımda benzer problemle bu şekilde çözmüştüm.

Kelimelerde karışıklık olabilir. O kelimeyi dillerde aratarak kontrol eder misin? Daha önce karşılaştığımda benzer problemle bu şekilde çözmüştüm.
neyse elle düzelterek hallettim sadece Satılık önekinde vardı sorun. Ayrıca bilgi için teşekkürler bakacağım ona bir.

Its good on your light theme but on the dark one the prefix is blurry, any way to fix?

report.png

1636915166935.png

You can disable this option in the dark theme you are using.

Thanks that did the trick im using your theme revolution.
One more thing, is there a way to keep my node icons dark? on the light theme they are very hard to see.

Thanks again

Sadece ikon gösterme seçeneği var mı bu eklentide? Her prefix için yazı göstermek bizim tercihimize kalsın, mümkün müdür?

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri