[XTR] Style Changer

Eklenti [XTR] Style Changer 1.0.2

indirmek için izniniz yok

XenTR

Yönetici
XenTR Mod
Licenced
SMS Confirmed
XenTR Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] Style Changer - Basit bir şekilde stilleriniz arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Herkese Merhaba,

Boş bir zamanda yapmış olduğum stil değiştirici eklentisini paylaşmak istedim. Bu basit eklenti ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarınız tema seçimlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir.

Bunun için öncelikle birisi aydınlık tema diğeri karanlık tema olmak üzere iki adet tema olmak zorundadır.

Aşağıda resimde de görebileceğiniz gibi her iki temanın sadece ID sini yazmanız yeterlidir.

AdminCP > Appearance> Styles > Default style - Style properties >...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Hocam bende çalışmadı acaba bende mi bir yanlışlık var kontrol edebilir misiniz size zahmet.
Ayarlar aşağıdaki gibi ama ne footerde nede navigasyon da çıkmadı.

Güncel bilgilerinizi destek talebi üzerinden gönderirseniz bakabilirim.;)

XenTR kullanıcımız, [XTR] Style Changer için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için kaynak sayfasını ziyaret ediniz;

1.0.1

Basit bir güncelleme
Bu güncelleme ile navigasyon alanı için seçim tercih edildiğinde kullanıcı sekmesi yanında uygun arkaplan rengi ve hover efekti sorunu giderilmiştir.

Not: Bu eklentiyi müşterilerimiz bir kaç güne kadar yayınlanacak olan bazı temalarımız ile sorunsuz olarak kullanabileceklerdir. Kendi tasarımlarımız üzerinde şu anda güncelleme çalışmaları yürütülmektedir.

Güncellemenin devamını inceleyin...

bende de gözükmüyor :(

Ayarları doğru yaptığınızdan emin misiniz? Kullandığınız tema nedir? Default temada da aynı sorun var mı?

Demek ki eklenti sorunsuz çalışıyor keşke şu konulara göre hareket edebilsek daha güzel olacak.

özür dilerim bir başka açtığım konu da localhost üzerinden çalıştığımı söylemiştim ama bu destek talebine alışık olmadığım için direk konu açıyorum kusura bakmayın

edit: ayrıca geçen gün destek talebi oluşturmak istediğimde sistem hata vermişti hatayı unuttum

Şimdi biz burada yardımcı olmaya çalışmaktayız. Oysa yardım talebinde bulunan kişilerin tam ve doğru sonuç almaları için açıklayıcı bilgiler sunması daha yararlı olacaktır.

Örnekte sizin yazdığınız gibi bende gözükmüyor çalışmıyor gibi konularda biz düşünüyoruz. Neden çalışmıyor sebepleri neler olabilir diye. Oysa bir web adresi verilmiş olsa hemen kontrol eder ve direk o yönde çözüm yolunu sunmuş oluruz.

İnanın bu tür konular veya cevapları çözmek için kendi içimizde sürekli bir mukayese içerisinde olmaktayız. Sanırım web adresi girme konusunda zorunlu olarak eklentiyi aktif etmemiz gerekecek.

Destek kaydı oluşturdum, umarım çözüme kavuşturabiliriz. Desteğiniz için çok teşekkürler.
Bazı eklentiler de domain olması gerekiyor örnek vermek gerekirse push notification eklentisi

Bu konuda destek talebinize verdiğim resmi ekleyeyim belki başkaları için de faydalı olabilir. Her iki tema ID lerini bu şekilde bulabilirsiniz.

1578475390970.png

Çalışmayan arkadaşlar, elinizde siyah tema yoktur o yüzden çalışmıyordu. Hazır dark temalar var. Ya da kendi temanızın siyah yapabilirsiniz. İstek olursa yazarım

Elinize sağlık. Dark tema oluşturup import ettikten sonra bu eklentiyi kurdum. Sorunsuz çalışıyor.

Hocam selamlar, güncelleme yaptım fakat daha önce header de yer alan iconlar arasındaki çizgi yoktu şimdide yok.
Hafif aşağıya doğru da taşma vardı o da düzelmemiş. Belki benden kaynaklıdır bilmiyorum ama :)

Quick Jump
2,617Konular
12,437Mesajlar
1,418Kullanıcılar
alemextraSon Üye
Geri