[XTR] SMS Verification - Lite

Premium [XTR] SMS Verification - Lite [Ücretli] 1.0.0

Premium [XTR] SMS Verification - Lite [Ücretli]
75
17K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
Ovunc Dinc Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XTR] SMS Verification - Lite - Kullanıcılarınızdan SMS hizmeti ile hesaplarını onaylamalarını talep edin ve kapsamlı izin verin.

Merhaba arkadaşlar,
SMS Doğrulama sistemi için daha öncede 2 farklı sürüm ürün sunacağımızı sizlere iletmiştik.
Bütçe ve performans açısından ilk sürüm hazır ve seçeneklerini kısaca sizlere aktarmak isteriz.

SMS Doğrulama Sistemi Seçenekleri

Ekli dosyayı görüntüle 1570

General Options
  • Enable SMS verification system : SMS Doğrulama sistemini açıp kapatır.
  • SMS Verified Usergroup : SMS Onaylı üye grubu
  • SMS Interval Time-Resend After X Hour(s) ...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

lite versiyon gelişmiş versiyon değil herhalde ? ben eleştirimi bırakayım ben eklentiyi gelişmiş bulmadım ama özellik bakımından harika takdire şahane olmuş emeğinize sağlık dahada ek özellik eklenebilir piyasadaki mevcut sms onay eklentilerinden binkat daha iyi gözüküyor başarılarınızın devamını diliyorum

Eleştirmek yapıcı olunduğu takdirde en güzel geri bildirim almanın yoludur. Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
Evet PRO sürüm çok üstün farklı özelliklere sahip olacak ama buna göre de bir fiyatı olacak bu yüzden kullanıcıların bütçelerini düşünmek zorundayız.

PRO Sürümünde Olan Farklı Seçenekler

• SMS Onayı İle Kayıt
  • Panel üzerinden kullanıcılara SMS Gönderme
  • 7 Farklı Servis Sağlayıcı 3 'ü Yurtdışına SMS gönderimi yapıyor
  • 2 Farktörlü Doğrulama için Kullanım
  • Belirlenen süre içinde sınırılı telefon no değişikliği
  • Admin Loginlerini belilediğiniz telefon numarasına mesaj olarak raporlama
  • Kullanıcılar izin vermesi durumunda telefon numaralarına ACP üzerinden erişim.
Eklenti hazır sayılır, bir kaç alanı kaldı. Yakında seçenekleri görebilirsiniz.
Ürünler lisansız kullanıcılara satış yapılmayacaktır.
Vallahi kardeşim ilk yorumu ben yapayım istedim. Lite sürüm olarak sunmuş olduğun bu eklenti bile inanıyorum ki çok kullanıcı tarafından büyük ilgi görecektir. Bunun Pro sürümü eminim çok daha kullanışlıdır. Forumda bu eklentiyi ısrarla isteyen arkadaşlar vardı sanırım. Şimdiden hayırlı olsun.

Emeğin ve sabrın için çok teşekkür ederim.
Merhabalar. Ben bunu almak istiyorum.
Yanlız bir sorunum var.
Ben bunu şimdi aldım kurdum. Karışıdaki kişiye gidecek mesaj nasıl olacak.
Mesaj kimin tarafından gidecek.
855 850 falan nolar diyorlar...

Servis sağlayıcınız tarafından size verilen bir numara olur ama genelde orjinator (Başlık ayarları) için talepte bulunursunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 1587

Bu başlığın kabul edilmesi için gereksinimler vardır.

• Bireysel Abonelik (SMS başlığında adınız yazar)
    Bireysel abonelikler için Sözleşme, Nüfus cüzdanı ve İkametgah belgesi yeterlidir. SMS başlığında ad ve soyadınız yazar (SMS başlığı en fazla 11 karakterden oluşur).

Ayrıca, Abonelik Türüne göre üstte yer alan Sözleşme, Nüfus Cüzdanı ve İkametgaha ek olarak aşağıdaki belgeler de talep edilmektedir.
  • Kurumsal/Ticari Aboneler
    Vergi Levhası: Ticari kaydını kanıtlar belge.
    Faaliyet Belgesi veya Ticaret Odası kayıt belgesi veyahut son 3 aydan birine ait KDV Tahakkuk Belgesi
    Ticari ünvanları dışında kullanmak istedikleri marka ve tabela ünvanı başlıkları için marka tescili veya bu ünvanlarını kanıtlayan diğer belgeler.
  • Dernek ve Vakıflar
    Görev Belgesi: Dernek/vakıf başkanlığını gösteren karar defteri veya seçim tutanağı örneği gönderilmesi gerekmektedir.
    Yetki Belgesi: Dernek/vakıf başkanı haricinde yapılan aboneliklerde, başkan tarafından imzalanmış Yetki Belgesi gereklidir. Başkanının kimlik bilgileriyle açılan aboneliklerde ve başkan imzasını taşıyan sözleşmelerde ayrıca bu belgeye gerek yoktur. Belgelerde kaşe mecburidir.
  • Web Sitesi üzerinden yapılacak abonelikler - Web Sitesi adıyla SMS göndermek
    Son çıkan yönetmelik gereği 17 Eylül 2018 tarihinden itibaren web sitesi/domain isimleri başlık olarak kullanılamaz. Web sitesi adına başlık tanımlanabilmesi için marka tescili gerekmektedir. Domain faturası ile kesinlikle işlem yapılmamaktadır.
    Dilerseniz bireysel abonelik oluşturup size özel tahsis edilmiş olan 0850'li numaranız üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.
  • Site/Apartman Yönetimleri
    Görev Belgesi : Site yöneticiliğini kanıtlar belgedir. Karar defteri veya seçim sonucu tutanağı. Sözleşme ve belgelerde yönetim kaşesi gereklidir.
  • Muhtarlıklar
    Görev Belgesi: Muhtarlık görevini kanıtlar belgedir ve gereklidir (mazbata).
  • Okullar (Resmi)
    Görev Yeri Belgesi: MEBBİS sistemi üzerinden alacağınız "Görev Yeri Belgesi" gereklidir. Abonelik sözleşmesinde okul müdürünün adı ve okul mührü olmalıdır.
    Yetki Belgesi: Okul müdürü haricinde yapılan aboneliklerde gereklidir, Müdür tarafından imzalanmış Yetki Belgesi gereklidir. Örneğin, müdür yardımcısına veya okuldaki başka bir öğretmene yetki verilebilir.
  • Neden Evrak Göndermem Gerekiyor?
    Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir. BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı "Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar" kararı için tıklayınız
    28 Ekim 2017 tarih 30224 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin Abonelik Sözleşmesinin Şekli, İçeriği ve Uygulanması bölümünündeki 4. ve 6. maddeleri gereğince, çalıştıkları kişi veya kurumlardan bu belgeleri eksiksiz olarak alınması mecburidir.
    Ayrıca, 05.11.2008 tarihli ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun "Kurum görev ve yetkileri" başlıklı 6'ncı maddesinin birinci fıkrasının (a)bendi, Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği'nin 19'uncu maddesinin birinci fıkrasının (y) bendi, Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve ilgili diğer mevzuata istinaden yukarıda belirtilen belgelerin temini zorunludur.
Vallahi kardeşim ilk yorumu ben yapayım istedim. Lite sürüm olarak sunmuş olduğun bu eklenti bile inanıyorum ki çok kullanıcı tarafından büyük ilgi görecektir. Bunun Pro sürümü eminim çok daha kullanışlıdır. Forumda bu eklentiyi ısrarla isteyen arkadaşlar vardı sanırım. Şimdiden hayırlı olsun.

Emeğin ve sabrın için çok teşekkür ederim.

Sonunda bitirdin ha :D Emeğine sağlık kardeşim muhteşem bir eklenti oldu

XDinc üstad yine şarjör dolu ateş etmişsin. ;)

Elinize, emeğinize sağlık. Bence harika bir eklenti ve çoğu arkadaşımızın kullanacağı bir eklenti olmuş

lite versiyon gelişmiş versiyon değil herhalde ? ben eleştirimi bırakayım ben eklentiyi gelişmiş bulmadım ama özellik bakımından harika takdire şahane olmuş emeğinize sağlık dahada ek özellik eklenebilir piyasadaki mevcut sms onay eklentilerinden binkat daha iyi gözüküyor başarılarınızın devamını diliyorum

Eleştirmek yapıcı olunduğu takdirde en güzel geri bildirim almanın yoludur. Öncelikle yorumunuz için teşekkürler.
Evet PRO sürüm çok üstün farklı özelliklere sahip olacak ama buna göre de bir fiyatı olacak bu yüzden kullanıcıların bütçelerini düşünmek zorundayız.

PRO Sürümünde Olan Farklı Seçenekler

• SMS Onayı İle Kayıt
  • Panel üzerinden kullanıcılara SMS Gönderme
  • 7 Farklı Servis Sağlayıcı 3 'ü Yurtdışına SMS gönderimi yapıyor
  • 2 Farktörlü Doğrulama için Kullanım
  • Belirlenen süre içinde sınırılı telefon no değişikliği
  • Admin Loginlerini belilediğiniz telefon numarasına mesaj olarak raporlama
  • Kullanıcılar izin vermesi durumunda telefon numaralarına ACP üzerinden erişim.
Eklenti hazır sayılır, bir kaç alanı kaldı. Yakında seçenekleri görebilirsiniz.
Ürünler lisansız kullanıcılara satış yapılmayacaktır.

Yanlız bir sorunum var.

Yanlız bir sorunum var.

Servis sağlayıcınız tarafından size verilen bir numara olur ama genelde orjinator (Başlık ayarları) için talepte bulunursunuz.

1587

Bu başlığın kabul edilmesi için gereksinimler vardır.

• Bireysel Abonelik (SMS başlığında adınız yazar)
    Bireysel abonelikler için Sözleşme, Nüfus cüzdanı ve İkametgah belgesi yeterlidir. SMS başlığında ad ve soyadınız yazar (SMS başlığı en fazla 11 karakterden oluşur).

Ayrıca, Abonelik Türüne göre üstte yer alan Sözleşme, Nüfus Cüzdanı ve İkametgaha ek olarak aşağıdaki belgeler de talep edilmektedir.
  • Kurumsal/Ticari Aboneler
    Vergi Levhası: Ticari kaydını kanıtlar belge.
    Faaliyet Belgesi veya Ticaret Odası kayıt belgesi veyahut son 3 aydan birine ait KDV Tahakkuk Belgesi
    Ticari ünvanları dışında kullanmak istedikleri marka ve tabela ünvanı başlıkları için marka tescili veya bu ünvanlarını kanıtlayan diğer belgeler.
  • Dernek ve Vakıflar
    Görev Belgesi: Dernek/vakıf başkanlığını gösteren karar defteri veya seçim tutanağı örneği gönderilmesi gerekmektedir.
    Yetki Belgesi: Dernek/vakıf başkanı haricinde yapılan aboneliklerde, başkan tarafından imzalanmış Yetki Belgesi gereklidir. Başkanının kimlik bilgileriyle açılan aboneliklerde ve başkan imzasını taşıyan sözleşmelerde ayrıca bu belgeye gerek yoktur. Belgelerde kaşe mecburidir.
  • Web Sitesi üzerinden yapılacak abonelikler - Web Sitesi adıyla SMS göndermek
    Son çıkan yönetmelik gereği 17 Eylül 2018 tarihinden itibaren web sitesi/domain isimleri başlık olarak kullanılamaz. Web sitesi adına başlık tanımlanabilmesi için marka tescili gerekmektedir. Domain faturası ile kesinlikle işlem yapılmamaktadır.
    Dilerseniz bireysel abonelik oluşturup size özel tahsis edilmiş olan 0850'li numaranız üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.
  • Site/Apartman Yönetimleri
    Görev Belgesi : Site yöneticiliğini kanıtlar belgedir. Karar defteri veya seçim sonucu tutanağı. Sözleşme ve belgelerde yönetim kaşesi gereklidir.
  • Muhtarlıklar
    Görev Belgesi: Muhtarlık görevini kanıtlar belgedir ve gereklidir (mazbata).
  • Okullar (Resmi)
    Görev Yeri Belgesi: MEBBİS sistemi üzerinden alacağınız "Görev Yeri Belgesi" gereklidir. Abonelik sözleşmesinde okul müdürünün adı ve okul mührü olmalıdır.
    Yetki Belgesi: Okul müdürü haricinde yapılan aboneliklerde gereklidir, Müdür tarafından imzalanmış Yetki Belgesi gereklidir. Örneğin, müdür yardımcısına veya okuldaki başka bir öğretmene yetki verilebilir.
  • Neden Evrak Göndermem Gerekiyor?
    Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir. BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı "Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar" kararı için tıklayınız
    28 Ekim 2017 tarih 30224 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin Abonelik Sözleşmesinin Şekli, İçeriği ve Uygulanması bölümünündeki 4. ve 6. maddeleri gereğince, çalıştıkları kişi veya kurumlardan bu belgeleri eksiksiz olarak alınması mecburidir.
    Ayrıca, 05.11.2008 tarihli ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun "Kurum görev ve yetkileri" başlıklı 6'ncı maddesinin birinci fıkrasının (a)bendi, Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği'nin 19'uncu maddesinin birinci fıkrasının (y) bendi, Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve ilgili diğer mevzuata istinaden yukarıda belirtilen belgelerin temini zorunludur.

Ortalık yıkılıyor.
PRO sürümünü heyecanla bekliyorum :)

Eline saglik hocam pro sürümü merakla bekliyorum.

Eklentiye bir ozellik daha ekleminizi talep ediyorum.

Sms onayli olmayan uyelerin
Secilen forumlara konu açma yetkisinide kapatabilelim.

Eline saglik hocam pro sürümü merakla bekliyorum.

Eklentiye bir ozellik daha ekleminizi talep ediyorum.

Sms onayli olmayan uyelerin
Secilen forumlara konu açma yetkisinide kapatabilelim.

Bunu bir sonraki güncellemede ekleriz o problem değil, PRO'nun ilk sürümünü yayınlamam gerekecek daha fazla bekletmeyelim.

Bunu bir sonraki güncellemede ekleriz o problem değil, PRO'nun ilk sürümünü yayınlamam gerekecek daha fazla bekletmeyelim.
Dıger destek sıtesının sms eklentısını kullanıyorum. Sizin pro surumunuzu merakle beklıyorum. Pro surume eskı eklentının datalarını aktarabılırmıyız.

Son düzenleme:
eline sağlık XDinc birşey sorcam kardeşim, şimdi firma olmadan domain adını yazmadan herhangi bir isimden sms gönderebilecek miyiz? yukardaki yazıyı okudum, domain olmayacak. domain'in com net org tarafını kaldırıp direk istediğimiz isimle gönderebiliyor muyuz? örnek XENTR.NET domain mesajı gönderen isim: XENTR ?
:D

0850 ile başlayan hat alıyorsun ve bu numara ile mesaj gönderiyorsun.
Bireysel abonelikte istenen tüm belgeleri teslim ettiğinde ad ve soyad ile sms atabiliyorsun.
Başka bir isimde sms atabilmek için o isimde firman olmalı ve gerekli belgeleri iletmelisin!

BİREYSEL ABONELİKLERDE
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu (İmzalı)
  • Kimlik Belgesi Renkli Fotokopisi veya Fotoğrafı
  • E-devlet Yerleşim Yeri Belgesi
  • Banka Havale / Eft Doğrulama
* Banka Havale / Eft Doğrulama : Aboneliğinizin aktif hale gelebilmesi için kendi adınıza ait banka hesabınızdan açıklama kısmına sadece Netgsm abone numaranızı yazarak 9 TL numara kullanım ücretini ödemeniz gerekmektedir. İşleminizi doğru bir şekilde gerçekleştirdiğinizde ve diğer gerekli belgeleri gönderdiğinizde sistem otomatik olarak aboneliğinizi aktif hale getirecektir. (Not: ATM şubelerinden ve posta çeki hesabından gönderilen ücretler sistem tarafından kabul edilmemektedir. Lütfen ödemelerinizi Ziraat, Halkbank, Akbank, Finansbank, Garanti, Vakıfbank, Yapı Kredi Banka’larına gerçekleştiriniz.)
KURUMSAL ABONELİKLERDE
Aktivasyon işlemlerinin tamamlanması için şirket, dernek, vakıf vb. adına sözleşmeler ile birlikte istenecek evraklar aşağıda belirtilmiştir.
Şahıs İşletmeleri için:
Yetkili işlem yapıyor ise;

• Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu ( imzalı- kaşeli )
  • Kimlik Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi veya Vergi Levhası Fotokopisi
  • İmza Beyannamesi Fotokopisi
Vekili işlem yapıyor ise;
  • Kimlik Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi veya Vergi Levhası Fotokopisi
  • Varsa İmza Beyannamesi Fotokopisi
  • Vekaletname (Hat Açma/Kapatma Yetkisi)
Limited ve Anonim Şirketler için:
Yetkili işlem yapıyor ise;

• Kimlik Fotokopisi
  • İmza Sirküsü Fotokopisi
Vekili işlem yapıyor ise;
  • Kimlik Fotokopisi
  • İmza Sirküsü Fotokopisi
  • Vekaletname (Hat Açma/Kapatma Yetkisi)
Belediyeler için:
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu ( İmzalı-Mühürlü )
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi veya Kurum Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten Belediye Başkanı Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı
Dernek, Vakıf, Sendikalar için:
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu ( İmzalı-Mühürlü )
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi Fotokopisi veya Karar Defteri Fotokopisi (Noterden Onaylı İlk Sayfası ve Karar Sayfası)
Siyasi Parti için:
  • Abonelik Sözleşmesi ve Bilgi Formu (İmzalı-Mühürlü)
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi veya Parti Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten, Yetkili Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı
Resmi Kurumlar için:
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi veya Kurum Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten Yetkili Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı
Okullar için:
  • Kimlik Fotokopisi
  • Yetki Belgesi (Atama Kararı- Görevlendirme Yazısı) veya Okul Adına İşlem Yapmaya Yetkilendirildiğini Belirten Okul Müdürü Tarafından İmzalı Mühürlü Yetki Yazısı

Netgsm firmasindan

0322 911 baslayan kisisel numara aldim.

atilan smsleri ister numara istersen adim gözükecek sekilde ayarlabiliyorsun.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri