Unmaintained [XTR] Node Icons System - Forum İkonlarını Özelleştirin [Deleted]

Unmaintained [XTR] Node Icons System - Forum İkonlarını Özelleştirin [Deleted]
41
10K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UIX tema şablonları üzerinde çok fazla revizyon söz konusudur. Ancak standart tema için boş alan diye nitelendirdiğiniz (Mojave ) forumdan ikon seçip yüklediniz mi?
Eğer doğru takip ettiysem söyleneni çıktı şu şekilde ( ancak dediğim gibi, sadece lokal host üzerinden deniyorum. Çevrimiçi forumda denemedim daha):
ogGI0S.jpg

Merhaba,
Az önce standart tema üzerinde localhost üzrinde test ettim.

1568018937326.png

Eklenti ile ikon yüklendikten sonraki ekran görüntüsü:
1568018984130.png

Eklentiler genelde yayınlanmadan önce test edilerek sunulmaktadır. Bazen gözden kaçan şeyler olabilir elbette. Ancak eklenti sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Ben de eklentide bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Mesele kullanılan tema , yada eklentiler ile çakışma durumu. Bu da elbette sorunun kaynağını bulup buna uygun forumda düzenlemeler ile mümkün olabilir.

Şöyle ki özellikle kullanılan tema şablonlarında düzenlemeler yapılmış ise ve eklenti düzenleme yapılmış o şablonun ilgili kodunu arıyor ve bulamıyorsa genelde bu tür sorunlar meydana gelebilmektedir. Bunu çözmenin genel olarak yolu kurmuş olduğunuz eklentinin template-modifications alanındaki kullanılan şablonları ile kullanmış olduğunuz temanın ilgili şablonunu karşılaştırmak olabilir. Böyle bir yolu izleyerek çakışmaların nerelerde olduğunu tespit edebilme şansınız olacaktır.

Emeqine sağlık XDinc abim faydalı eklentiler sunmaya devam ediyorsunuz bizlere emekleriniz var olsun teşekkürler.

Ben de eklentide bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Mesele kullanılan tema, yada eklentiler ile çakışma durumu. Bu da elbette sorunun kaynağını bulup buna uygun forumda düzenlemeler ile mümkün olabilir.

Size özel bir ara revize ederiz, çalışma mantığı basit bir üründür.
Sadece sizin temanın sistemin kendi şablon kodlarını kullanmamasından kaynaklanan sorunlar.
Bunu defalarca kez ThemeHouse ürünleri için yazıyoruz ama kullanıcılar bu temaları kullandığı sürece sadece onun ücretli ürünlerine bağlı kalıyor.
Ticari açıdan güzel bir düşünce olabilir ama etik değil.

XDinc Bu konu da +yardımlarını rica ederim üstad
vaktiyle incelemiştin eski TH şablonu nedeni ile kalmıştı. :(

Yes, this add-on needs to be updated.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri