Soru XenTr istatistik sistemi satılık mı ?

AdemA

Licenced
Merhaba üstatlarım.

sitenizdeki istatistik sistemi sanırım satılık değil doğru mu?

1649850058747.png

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Merhaba;

İlk resim eklentinin yanılmıyorsam önyükleme (loader) alanıdır. Bu eklentinin kendi less şablonu içerisinde temanın @xf-textColorFeature color değerini alır.

2 inci resim ise eklenti ile ilgili değil sitenin scrollbar yapısı ile ilgilidir. Kullanmış olduğunuz temanın (child) olanında xtr_theme.less şablonununda yer alan aşağıdaki kodda belirtilmiş
Kod:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
@xf-textColorMuted renk değerini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Bizdeki görünüm yapısını kendimize göre düzenlemiş olduk. Her tab'a ayrı ikon yapısı gibi. Basit css mantığı ile yapılabilir. Ayarlarınızın izinlerinizin nasıl olduğu konusunda bir ne yazık ki bir fikrim yok.
AdemA ,
Bu eklenti kapsam olarak çok gelişmiş bir yapıya sahip bizim uyguladıklarımız yapısal değişiklikler sadece.
Bugün biraz revizeler yaptık belki bu çalışma için bir yayınlama yapabiliriz.
Son hali daha derli toplu oldu.

Saygılar.
Kullanmış olduğumuz istatistik eklentisi

Ustam,

eklentiyi satın aldım. Biliyorum eklenti size ait değil ve desteği satın aldığım yere yöneltmem gerekiyor ama siz de eklentiyi kullandığınız için yardımcı olabileceğinizi düşündüm.

İşaretli bölümlerin renklerini nerden değiştirebilirim ?

1649941565119.png

1649941587352.png

1649941596262.png

"Statistics store" nerden aktifleşiyor, admin bölümünde bir şey bulamadım:

1649941675834.png

Kendi Iconlarımı nasıl eklerim:

1649941785448.png

Tab sizde farklı seçenek gösteriyor:
1649941911819.png

bende böyle bir seçenek var
1649941969023.png

Resource Manger'den yeni içerikleri göstermiyor, ayarlar şu şekil. Neden çözemedim.
1649942120106.png

1649942145514.png

Merhaba;

İlk resim eklentinin yanılmıyorsam önyükleme (loader) alanıdır. Bu eklentinin kendi less şablonu içerisinde temanın @xf-textColorFeature color değerini alır.

2 inci resim ise eklenti ile ilgili değil sitenin scrollbar yapısı ile ilgilidir. Kullanmış olduğunuz temanın (child) olanında xtr_theme.less şablonununda yer alan aşağıdaki kodda belirtilmiş
Kod:

Bizdeki görünüm yapısını kendimize göre düzenlemiş olduk. Her tab'a ayrı ikon yapısı gibi. Basit css mantığı ile yapılabilir. Ayarlarınızın izinlerinizin nasıl olduğu konusunda bir ne yazık ki bir fikrim yok.

AdemA ,
Bu eklenti kapsam olarak çok gelişmiş bir yapıya sahip bizim uyguladıklarımız yapısal değişiklikler sadece.
Bugün biraz revizeler yaptık belki bu çalışma için bir yayınlama yapabiliriz.
Son hali daha derli toplu oldu.

Saygılar.

Merhaba;

Kod:

Hocam birkaç yer daha sorayım size kusra bakmayın konuya hakimsiniz ve ingilizcemiz çok iyi değil o yüzden direk size soruyoruz.
Konu başına logo ve sayı eklemek için hangi şablon yada bölümlerde değişiklik yapmamız gerekiyor. kullanıcı adının yanına da olabilir

Konu başına logo ve sayı eklemek için hangi şablon yada bölümlerde değişiklik yapmamız gerekiyor. kullanıcı adının yanına da olabilir
Açıkçası ne demek istediğinizi anlamadım. Bu sorunuz istatistik sistemi için mi? Eğer onun için ise bu sayısal değerler zaten mevcut.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri