Bilgi XenTR Hakkında

Bilgi XenTR Hakkında
12
9K

XDinc

Yönetici
XenTR Mod
Customer
SMS Confirmed
129

Tüm sosyal paylaşım alanlarının, çeşitli sitelerin , marketlerin , grupların , derneklerin gayesiz kurulması söz konusu değildir mutlaka bir amaca yönelik ışık tutmayı hedef almışlardır.

XENTR olarak bizlerinde gayesi sizlerle birlikte XenForo kullanıcılarına ulaşmak ve bu kullanıcıların , yani sizlerin bilgi birikimlerinizi paylaşmanıza, düzenlenecek ücretsiz eğitimlere imza atmanıza, yaşanan sorunları hep birlikte daha kolay çözeceğimi bir portal oluşturmaya ön ayak olmaktır.

XENTR olarak tüm kullanıcılarımızı selamlarız.
Kısaca bu platformun kuruluş amacını sizlere açıklamaya çalışarak kendimizi tanıtacağız;

Öncelikle, Biz kimiz?

Biz, XenForo kullanıcılarının ortak sorunlarına birlikte çözüm arayıp , Türkiye' de bu konuda yaşanan bilgi eksiklikliğini biraz olsun ücretsizce aşmaya çalışan ve bunu forum anlayışı içerisinde topluluk oluşturarak çözmeyi hedefleyen bir ekibiz.

Ücretli Destek Mümkün mü?

Bakış açımız genel olarak kullanıcılara yol göstermeyi hedeflemiş olsa da siz değerli kullanıcılarımız tercihiniz doğrultusunda destek ekibimiz tarafından profesyonel olarak sağlanan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ücretli Temalar
Ücretli Uygulamalar
Ücretli XenForo Geçiş ve Yükseltme işlemleri

Destek sistemimiz üzerinden her sürecine hakim olabileceğiniz bir alt-yapı ile tüm talepleriniz güvenle sağlanmaktadır.

Neden XENTR...

XenForo
üzerinde uygulamak istediğiniz şablon değişikliklerini, eklentileri, hayalini kurduğunuz uygulamaları gerçekleştirebilmeniz için her adımınızda yanınızdayız.

Site içeriğimizde,
  • XenForo Nedir? Nasıl Çalışır? Neler Yapılabilir?
  • Sistem Gereksinimleri Nelerdir?
  • XenForo Güvenlik işlemleri
  • XenForo Kurulum ve Güncelleme
  • XenForo Eklenti ve Eklenti Dil Yamaları
  • XenForo Dil Paketleri,
  • XenForo Temaları,
Kısaca XenForo kullanımı kolaylaştıracak, merak ettiklerinizi öğretecek verilen ip uçları ile daha etkili bir yönetim sağlayacak şekilde hazırlanmış anlatımlar, makaleler, videolar ile xenforo kullanıcılarına merhaba diyoruz.

Destek ekibimiz, eğitmenlik edasıyla talep ettiğiniz tüm noktalarda desteğini görsellik içeren dokümanlar ile zenginleştirerek tüm kullanıcılarımızın XenForo sistemini öğrenmesini, kavramasını kolaylaştırır.

Ne Öneriyoruz?

Burada hep birlikte bir şekilde, sıcak ve samimi bir ortamda sizlerinde cebine ve bütçesine en ufak zarar vermeyecek şekilde bilgi birikimimizi sizinle paylaşmayı öneriyoruz.

Ümit ediyoruz ki, ziyaretçilerimizin yada katılımcılarımız desteği ile biz bize bazı sorunların, arayışların, çözüm odakları olacağız.

Biz yöneticiler ve tüm üyelerimizin bilmesi ve her daim eksiksiz uygulaması gereken temel misyonlarımız söz konusudur. Bunların ana temeli sevgi, saygı ve mütevazilik üzerine oturtulmuş olup her ortamda öğreti bilincini aşılamaktır.

Biz yöneticiler hiçbir zaman yönetici havasında değil, ana misyonumuz olan sevgi, saygı ve mütevazilik ile sizlere iyi örnek olmaya çabalayarak, kişileri yönetmekten ziyade yukarıda belirttiğimiz amaçlar doğrultusunda kurulmuş olan bu platformun düzenini sağlamakla görevli olduğumuzu unutmamayı prensip edindik.

“ Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır” sözünü hatırlatarak aramızda bulunduğunuz ve bizlere destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

"XENTR Yönetimi".

Bilgi Kaynak Erişimi
https://xentr.net/
Moderatörün son düzenlenenleri:

En Çok Tepki Alan 5 Mesaj

Hayırlı uğurlu ve ömrü daim olsun arkadaşlar, ellerinize emeklerinize sağlık.

Bu güzel ve içten mesaj için çok teşekkürler :)
İnsan bazen hayallerinin peşinden koşmalı ki, hedeflerine erişebilsin bizim içinde başlangıç noktası bu gayeler oldu biraz da istek diyelim :) ...
Çarkı çevirdik gerisi şans...

Sloganımızı arıyorduk sanırım onu da bulduk "Çok eğleneceğiz çok.."

Hayırlı uğurlu ve ömrü daim olsun arkadaşlar, ellerinize emeklerinize sağlık.

Hoş geldiniz. İlginiz için teşekkür ederim. Umarım bu platformda hep birlikte güzel işlere imza atarız. ;)

Hayırlı uğurlu olsun inşallah,başarılar diler :) ...

Serhat çok teşekkürler, dostun olarak bu mesajı bekliyordum.
Sonuç olarak bu bir hobi hepimiz elimizden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz vaktimizi değerlendirecek bir yer olsun istedik.
Görüşmek üzere.

Yönetici arkadaşlarım selamlar. Sürekli xenforo lisans doğrulaması yapmaktan gına geldim :)
Neden sürekli lisans doğrulaması istiyor anlamış değilim :/
Hemen hemen her ay doğruluyorum

Yönetici arkadaşlarım selamlar. Sürekli xenforo lisans doğrulaması yapmaktan gına geldim :)
Neden sürekli lisans doğrulaması istiyor anlamış değilim :/
Hemen hemen her ay doğruluyorum

Merhabalar,
Sitemizde 30 günde bir lisans doğrulaması uygulanmaktadır. Bunun gereksinimleri saymaya başlarsak inanın yüzlerce madde orta çıkar, ben bizim için onemli olanları kısaca yazayım,
  • Arkadaşının Token numarası ile kayıt olan, ama aktif bir lisansı olmayan üyeleri belirlemek,
  • Hatalı domain adreslerini belirlemek, (Aktif bir xenforo lisansı olmasına rağmen sitesi XF değilse zaten bu üyeleri kabul etmiyoruz, bunları daha önce yazdık.)
  • Ticari ürün üreterek geliştiren ve satışını yapan bizler gibi portallar için null site sahiplerinin belirlenmesinde olan gereksinim,
  • Sitesini devredip, lisansını satan ama aktif üyeliği olan kullanıcıları belirlemek, vb...

Kısacası bu işin arkadasında keyfe keder bir durum söz konusu değildir, seçenekleri aşağıda görebilirsiniz. Sitemizde yer alan kaynakları kullanmak, veya bir ticari ürün almak istemiyorsanız bunu yapmayın.
Bu noktada bir zorlama yok.

1623759022304.png

Saygılar.

Bazıları da lisans satışlarında tokenlerini ve sitelerini paylaşıyorlar. Lisans doğrulama adına oralardan alınıp kayıt edebilirler. Bu yönde tokenimizi değiştimemiz gerekiyor mu?

Bazıları da lisans satışlarında tokenlerini ve sitelerini paylaşıyorlar. Lisans doğrulama adına oralardan alınıp kayıt edebilirler. Bu yönde tokenimizi değiştimemiz gerekiyor mu?
Benim önerim bu gibi durumlarda lisansı alan kişinin token değiştirmesi yerinde olacaktır. Lisans sayfasında bir kez Gegenerate token işlemi yapmak gerekir.

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri