Kullanım tekniği Xenforo Temaya Şablon ekleme?

Kullanım tekniği Xenforo Temaya Şablon ekleme?
4
2K

Webtiryaki

Banned
Merhaba xenforo yu anlamaya çalışıyorum bu yüzdende sorularımla sizleri rahatsız ediyorum kusura bakmayın
Sorum şu default (varsayılan tema )temaya Ekstira footer eklemek istiyorum Şablon ekle deyip dosya acıyorum
ismini wt_footer koyuyorum kod olarak
PHP:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!

kodda belirtigim wt_footer.less dosyasinida olusturuyorum
ad wt_footer
kod
CSS:
Dear Guests, welcome! Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view hide content!
ben şimdi nasıl bir yol izlemem lazım ki temanın foter seçeneklerinde bu yazdığım kod fonksiyonlar çıksın
şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba zorlama yapmış gibi oldum kusura bakmayın sanırım anlatamadım ne istediğimi bir sayfanın nasıl entegre edileceğini anlatmışlar bu videoda Creating and linking test pages
benim sorduğum var olan bir fonksiyona ek yapma mantığını öğrenmek yukardaki foter'i misal olarak verdim.

Merhaba zorlama yapmış gibi oldum kusura bakmayın sanırım anlatamadım ne istediğimi bir sayfanın nasıl entegre edileceğini anlatmışlar bu videoda Creating and linking test pages
benim sorduğum var olan bir fonksiyona ek yapma mantığını öğrenmek yukardaki foter'i misal olarak verdim.

Merhabalar,
Zorlama değil tam tersi memnun oluruz,

Öncelikle şunu netleştirmekte fayda var, eğer bir stil üretecekseniz geliştirici modunu açın, tasarım moduda aktif olmalı.

Yapacağınız özelleştirmeler default tasarımın üstüne uygulanacak işlemlerde olsa ayrı bir default tema oluşturup ekleyeceğiniz stil özelliklerini ona bağlamanız gerekir.
Stil özelliklerinin nasıl ekleneceğine dair örnekler geliştirici dersleri alanında mevcut.

Yukarıda yazdığınız kod betiğine gelecek olursak kurgunuz doğru. Bir footer yapısını oluşturmak adına atılacak en doğru adım öncelikle mevcut yapıyı iyi irdelemek olur.

PAGE_CONTAINER şablonuna bakarsanız footer yapısını görebilirsiniz, sizin yapmanız gereken mevcut kodların yerine kendi tasarımınızı bu alanlara eklemek. (Bu ilaveler bir çok şekilde olabilir, şablon değişikliği veya bağımsız bir şablonun entegre edilmesi veya orjinalinden bağımsız PAGE_CONTAINER yapısı vb... Kısacası karar size kalmış.

Hay Allah razı olsun sizden XDinc hocam tasarımı Visual Studio Code den inpex yoluyla yapmaya çalışıyorum geliştirici modunu aradığım cevapların tamamını karşılıyor tekrardan teşekkür ederim ilginiz için.

Hay Allah razı olsun sizden XDinc hocam tasarımı Visual Studio Code den inpex yoluyla yapmaya çalışıyorum geliştirici modunu aradığım cevapların tamamını karşılıyor tekrardan teşekkür ederim ilginiz için.

Rica ederim ne demek bilgiyi saklamanın bir manası yok! Başka hususlar olursa çekinmeden yazınız.
Ayrıca aramızda kalsın ek bilgi xf:if/xf:else bunun çok alternatifi var. :)...

Quick Jump
2,620Konular
12,449Mesajlar
1,428Kullanıcılar
Geri